بیوگرافی دنیس ولف

دنیس ولف ملقب به بیگ بد ولف(گرگ بزرگ وقلدر) در سال ۱۹۷۸ در شهر توکمک(روسیه) به دنیا آمد او که شهروند شورووی سابق بود در سال۱۹۹۲ به همراه خانواده اش به آلمان آمد.

دنیس ابتدا به عنوان یک سرگرمی به بدنسازی علاقه‌مند شد به هر حال ژنتیک عالی او خودش را آشکار کرد و دنیس تصمیم گرفت رقابت در صحنه‌های بین‌المللی را آغاز کند.

او اولین مسابقه آماتور خود را در سال ۱۹۹۹ در مسابقه تازه وارد‌ها قهرمانی در وستفیلا (شمال رود راین) انجام داد که مقام دوم در دسته سنگین وزن کسب کرد.

او اولین قهرمانی را سال بعد درمسابقه بین‌المللی در وستفیلا (شمال رود راین) در دسته سنگین وزن کسب کرد و مقام قهرمانی را به خانه برد.

در سال ۲۰۰۵ دنیس موفق به کسب مقام سنگین وزن و به طور کل مسابقات قهرمانی ملی آلمان شد سپس به شکل حرفه ای در دسته سنگین وزن در مسابقات آماتور جهانی شرکت کرد و با پیروزی های پی در پی راه خود را هموار کرد برای اولین مسابقه حرفه ای IFBB خود در سال ۲۰۰۶ در سوپرشو اروپا در تگزاس در سال ۲۰۰۷ دنیس اولین مقام حرفه ای خود را در مسابقه پرو کلاسیک در کیستون بدست آورد و در همان سال نفر پنجم در مسابقات مستر المپیا شد.

در حال حاضر دنیس یکی بهترین بدنسازان دنیا بشمار میاید او همچنان برای رشد و کمال خود به شکل خستگی ناپذیر تمرین میکند و در ورزش مورد علاقه خود پیشرفت میکند او هدف خود را روی سنداو(مجسه ای که به نفر اول المپیا اعطا میشود منظور پیروزی در امپیا هست) او با اخلاق کاری خود و ژنتیک‌اش هیچ محدودیتی برای دست یابی به چیزی که می خواهد ندارد.

پدرام آریان پور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *