ما فیتنس پرو هستیم!

تیمی جوان با نگاهی متفاوت به حوزه ورزش و سلامت

تاریخچه فیتنس پرو

تناسب اندام یک سبک زندگی در دنیای مدرن است، توجه انسان‌ها در سال‌های اخیر به زندگی سالم و دوری از افراط، تفریط در جنبه‌های مختلف زندگی و توجه مستقیم به تغذیه سالم، تمرینات جسمی، روحی و ذهنی برای تعامل بهتر در کنار زندگی پرمشغله شهری موجب ساخت چهارچوبی شده است که افراد علاقه‌مند به تناسب اندام باید آن را رعایت کنند.

برای رسیدن به تناسب اندام باید تعامل جسمی، ذهنی و روحی پایداری وجود داشته باشد تا به ایده‌آل‌ترین حالتی که در آرزوهای خود داریم دست پیدا کنیم. جرقه فعالیت فیتنس پرو با هدف کمک به تمامی فارسی زبانان جهان در یک باشگاه محلی زده شد و در ۲۵ آبان سال ۹۳ فیتنس پرو را خلق کردیم.

متاسفانه سالانه هزاران نفر در ایران بدلیل عدم تحرک و رژیم غذایی نادرست دچار بیماری‌هایی زمینه‌ای می‌شوند که باید هزینه‌های گزافی را برای درمان بپردازند. ماموریت اصلی ما ادغام تکنولوژی با ورزش است تا با حضور فعالین این حوزه در فیتنس پرو به دانش افزایی و رشد سرانه فعالیت در جامعه منجر شود. در این مسیر با انتشار مطالب علمی، تخصصی و بروز توسط پزشکان، متخصصین و مربیان ایرانی و خارجی به صورت رایگان و همچنین حضور مربیان و پزشکان در اپ فیتنس پرو دستیاری هوشمند را برای شما خلق کرده‌ایم تا پشتیبان دائم شما در تمامی مراحل باشیم و به تناسب اندام ایده‌آل خود برسید.

مسیر حرکت فیتنس پرو

 1. آغاز فعالیت فیتنس پرو

 2. ریدیزاین لوگو

 3. انتقال به سرور داخل کشور

 4. راه اندازی پلتفرم فیتنس پرو

 5. رونمایی از وب اپ فیتنس پرو

تیم فیتنس پرو

 • پوریا آریان پور

  پوریا آریان‌‌پور

  بنیان‌گذار

 • پدرام آریان پور

  پدرام آریان‌پور

  هم بنیان‌گذار

 • سعید قربانی

  سعید قربانی

  هم بنیان‌گذار