ما فیتنس پرو هستیم!

تیمی جوان با نگاهی متفاوت به حوزه ورزش و سلامت

تاریخچه فیتنس پرو

تناسب اندام یک سبک زندگی در دنیای مدرن است، توجه انسان‌ها در سال‌های اخیر به زندگی سالم و دوری از افراط، تفریط در جنبه‌های مختلف زندگی و توجه مستقیم به تغذیه سالم، تمرینات جسمی، روحی و ذهنی برای تعامل بهتر در کنار زندگی پرمشغله شهری موجب ساخت چهارچوبی شده است که افراد علاقه‌مند به تناسب اندام باید آن را رعایت کنند.

برای رسیدن به تناسب اندام باید تعامل جسمی، ذهنی و روحی پایداری وجود داشته باشد تا به ایده‌آل‌ترین حالتی که در آرزوهای خود داریم دست پیدا کنیم. جرقه فعالیت فیتنس پرو با هدف کمک به تمامی فارسی زبانان جهان در یک باشگاه محلی زده شد و در ۲۵ آبان سال ۹۳ فیتنس پرو را خلق کردیم.

متاسفانه در ایران سالانه هزاران نفر بدلیل عدم تحرک و رژیم غذایی نادرست دچار بیماری‌هایی می‌شوند که این بیماران باید هزینه‌های گزافی را برای درمان بپردازند. ماموریت اصلی ما افزایش دانش و آموزش در حوزه تناسب اندام است و در این مسیر با انتشار مطالب علمی، تخصصی و بروز توسط پزشکان، متخصصین و مربیان ایرانی و خارجی به صورت رایگان و همچنین حضور مربیان و متخصصین در تیم، فیتنس پرو را به مربی، متخصص تغذیه و مکمل، حریف تمرینی و پشتیبان دائم شما در تمامی مراحل تبدیل کرده تا به تناسب ایده‌آل خود برسید.

مسیر حرکت فیتنس پرو

 1. آغاز فعالیت فیتنس پرو

 2. ریدیزاین لوگو

 3. انتقال به سرور داخل کشور

 4. راه اندازی پلتفرم فیتنس پرو

تیم فیتنس پرو

 • پوریا آریان پور

  پوریا آریان‌‌پور

  بنیان‌گذار

 • پدرام آریان پور

  پدرام آریان‌پور

  هم بنیان‌گذار

 • سعید قربانی

  سعید قربانی

  هم بنیان‌گذار