با مربیان فیتنس پرو

همیشه یک قدم جلوتر خواهید بود

اسکرول کنید و با مربیان فیتنس پرو آشنا شوید…

مربیان فیتنس پرو، مربیان رسمی و تایید شده توسط فدراسیون‌های ورزش‌های همگانی و بدنسازی می‌باشند و تاکنون به بیش از 710 نفر برای رسیدن به اهدافشان کمک کرده‌اند. برنامه‌های ارائه شده کاملا براساس وضعیت جسمانی، تغذیه و سبک زندگی شما تنظیم و سپس ارائه می‌گردد.

نظرات مشتریان

 • آواتار
  امید پرتوی

  تمرین زیر نظر و همراه با استاد پورجعفر برای حضور در مسابقات از بهترین تجربه‌های 5 سال تمرین من بصورت حرفه‌ای است.

 • آواتار
  مصطفی آقامحمدی

  برنامه‌های تمرین و تغذیه و پشتیبانی مربی تیم بسیار عالی است و تقریبا همیشه میتونستم با مربی در ارتباط باشم.

 • آواتار
  محمدرضا خبیرنیا

  پشتیبانی دائم، پاسخگویی کامل به سوالات و انگیزه دادن مربیان تیم باعث تلاش و پشتکار بیشتر من می‌گردد.

 • آواتار
  مهدی عرب

  با اینکه در ابتدا اعتمادی به مربی آنلاین نداشتم، اما مربیان فیتنس پرو این اعتماد را با برنامه‌های خوب و پاسخگویی به سوالاتم در سریع‌ترین زمان بوجود آوردند.

ّبرنامه بدنسازی

با مربیان فیتنس پرو آشنا شوید

برنامه دریافتی شامل چه مواردی است؟

برنامه تمرین شامل تمرین با وزنه و هوازی بوده که با توجه به وضعیت جسمانی شما آماده گردیده و برنامه تغذیه یک رژیم غذایی متعادل با توجه به وضعیت جسمانی و مزاج شما نوشته می‌شود در این برنامه تنها میزان درشت مغذی‌ها در هر وعده غذایی تعیین گردیده تا شما بدون دغدغه با توجه به سلیقه خود وعده غذایی را آماده کنید(همچنین مربی در صورت نیاز شما دستور پخت غذا نیز خواهد داد). برنامه مکمل‌های غذایی شامل مکمل‌های استاندارد ورزشی و ویتامین، مینرال، چربی مفید و… است که باید در هر وعده غذایی میل کنید.

چگونه شروع کنم؟

از طریق فرم زیر برنامه مورد نظرتون رو سفارش میدید و اپراتور فیتنس پرو حداکثر ظرف 3 ساعت در ساعات کاری بهتون ایمیل میده و اگر اطلاعات بیشتری لازم باشه ازتون میپرسه و پس از حداکثر 2 روز کاری به ایمیل‌تون ارسال میشه و پس از اون هر هفته مربی با شما در ارتباط خواهد بود و سوالاتی میپرسه و در انتها عکس جدیدی از شما میگیره تا به شما در باقی‌ماندن در مسیر درست کمک کند.

مشاوره رایگان

اگر نیاز به راهنمایی و یا مشاوره دارید با خیال آسوده از طریق آیدی @irfitnesspro و یا از طریق صفحه تماس با ما قسمت مربیان سوالات خود را بپرسید.

تخفیف ویژه مشتریان قدیمی

اگر جز مشتریان قدیمی هستید، برای دریافت کد تخفیف به آیدی @irfitnesspro در تلگرام پیام دهید.