خدمات فیتنس پرو

هرآنچه برای آغاز ورزش به آن نیاز دارید

با رشد روز افزون اینترنت در زندگی وجود یک اپلیکیشن جامع در حوزه ورزش و سلامت جهت ارتباط مستقیم و بدون واسطه فعالین این صنعت احساس می‌گردید و ما در فیتنس پرو بستری جهت آموزش و کنترل فعالیت ورزشکاران، کسب درآمد مربیان و پزشکان و توسعه کسب و کار باشگاه‌های ورزشی را فراهم کرده‌ایم.

 • مطالب تخصصی

  هر روز در سراسر دنیا مقالات مختلفی در حوزه ورزش، سلامت و تغذیه منتشر می‌شود. در این بخش برترین مطالب انتخاب و به فارسی ترجمه می‌شوند تا تمامی فارسی زبانان از آخرین دستاوردهای این حوزه‌ها مطلع شوند.

 • برنامه تمرینی رایگان

  انواع برنامه تمرینی با هر هدف، تجهیزات و شرایط در فیتنس پرو توسط مربیان تهیه یا ترجمه می‌شوند. تا افرادی که قادر به داشتن مربی نیستند با توجه به وضعیت خود بهترین برنامه را انتخاب و به اندام ایده‌آل خود برسند.

 • آموزش حرکات تمرین

  برای رعایت دامنه هر حرکت و عدم مصدومیت باید فرم صحیح انجام حرکات اصلی را بلد باشیم. در قسمت آموزش حرکات تمرینی بصورت ویدئویی و عکس با فرم صحیح، عضله هدف، حرکات جایگزین و... آشنا خواهید شد.

 • مربی آنلاین

  برترین مربیان در حوزه‌های مختلف ورزشی پس از ثبت نام و بررسی صلاحیت به عنوان مربی معرفی می‌شوند. شما پس از بررسی رزومه و امتیاز و مقایسه آن با دیگر مربیان می‌توانید بهترین مربی را برای خود انتخاب کنید.

 • باشگاه یاب

  نزدیک‌ترین باشگاه ورزشی به محل سکونت یا کار خود را پیدا کرده و با مشاهده پروفایل باشگاه اطلاعات جامعی از جمله تصاویر، وسایل و تجهیزات، اطلاعیه‌ها، شهریه، مربیان و... دست پیدا خواهید کرد.

 • محاسبه‌گر سلامتی

  15 محاسبه‌گر سلامتی بصورت آنلاین در وبسایت وجود دارد که شما می‌توانید از کالری مورد نیاز تا اندازه ایده‌آل بدن خود را محاسبه کنید. همچنین در اپ فیتنس پرو قادر به ثبت سایزهای بدنی و مشاهده نمودار حرکت هر کدام هستید.

راهکارهای سازمانی

آیا فعال حوزه ورزش و سلامت هستید و نیاز به خدمات ویژه دارید؟

برای آشنایی با راهکارهای فیتنس پرو بر روی دکمه زیر کلیک کنید.