پیشنهاد این هفته برنامه تمرین سینه از تام کلمن

همراهان همیشگی فیتنس پرو یک خبر خوب داریم از این هفته برنامه تمرین پیشنهادی بدنسازان معروف را برای شما قرار خواهیم داد و این هفته قرعه به تام کلمن افتاده است و قرار است در پنج دقیقه آینده یک برنامه تمرین سینه را به شما معرفی کند بیش از این ادامه نمیدم و شما را دعوت به خواندن کامل مقاله میکنم.

حتما تام کلمن را میشناسید، تام بدنساز، مدل و یکی از چهره‌های برند usn هست و اگر میخواهید با او بیشتر آشنا شوید مصاحبه این بدنساز را که در فیتنس پرو قرار داده شده است مطالعه است. ‎حتما با خودتون میگید تام چجوری به این بدن دست پیدا کرده؟! در این برنامه تمرین سینه تام کلمن قرار است شما را به داخل باشگاه برده و برنامه تمرینی که چند هفته پیش با یکی از حریفان تمرینش انجام داده است با شما به اشتراک بگذارد. اگر مصاحبه تام کلمن را خوانده باشید خواهید دانست که تام به تمرینات به سبک قدیمی(old school) علاقه‌مند است و در این برنامه تمرین یک حرکت سنگین چند مفصلی قبل از شروع افزایش شدت حرکات آغاز شده که با تعدادی سوپر ست و تریپل دراپ ست همراه خواهد بود. خوشحال میشم نظرتون در مورد برنامه تمرین‌هایی که در فیتنس پرو قرار داده میشه بدونم حتما نظر بدید.

پرس سینه دمبل

۵ ست ۶ تکرار

سوپرست ۴ست ۱۵تکرار

  1. ‎پرس زیرسینه با دستگاه
  2. ‎پرس بالا سینه با دستگاه

سوپرست ۴ست ۱۵تکرار

  1. ‎فلای بالاسینه با دمبل
  2. ‎فلای سینه با دمبل روی میزتخت

کراس اور با سیم کش

تریپل دراپ ست: ۳ست ۱۲ تکرار

‎‎فلای ماشین

تریپل دراپ ست: ۳ست ۱۰تکرار

برنامه تمرین به اتمام رسید، حتما عضله سینه شما پامپ شده است. مدل‌هایی مختلفی از تمرین سینه وجود دارد که در هر کدام بر روی عضله سینه شما تاثیر خودش را خواهد گذاشت پس سیستم‌های تمرین مختلف رو حتما امتحان کنید.

تریپل دراپ ست: یعنی ۳ بار وزن در حال انجام را کم کنید تا بتوانید حداکثر توان عضله را به چالش بکشید.

آموزش حرکات تمرینی