اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 4

شاید مهم ترین خبری که هفته ی پیش رخ داده باشه تمرین فیل هیث و کای گرین باشه که هردو در اینستاگرامشون به اشتراک گذاشتن.

دومین پست عکس رو در روی فیل هیث و بردلی مارتین هست، بردلی با اینکه از حجم عضلانی بالایی برخوردار هست بدنی انعطاف پذیر(فلکس) دارد، اگر علاوه بر دنبال کردن صفحه ی اینستاگرامش، عضو کانال فیتنس پرو باشید احتمالا برخی از ویدئوهای حیرت انگیزش را دیده اید.

سومین پست وعده قبل از تمرین جوجه کباب فیل هیث هست که در توضیح عکس نوشته:”هی هانی(رامبد) جون کجایی؟ بیا بهشون بگو یکم ته دیگ درست کنن”.

۱کای گرین

A photo posted by Kai Greene (@officialkaigreene) on

۲بردلی مارتین

A photo posted by 👻Snapchat ME: BradleyMartyn (@bradleymartyn) on

۳فیل هیث

A photo posted by Phil Heath (@philheath) on

۴جف سید

A photo posted by Jeff Seid (@jeff_seid) on

۵Jeremy Buendia

A photo posted by 2x Mr. Olympia Physique Champ (@jeremy_buendia) on

۶بنیامین جهرمی

A photo posted by Benyamin Jahromi (@benyaminjahromi) on

۷Gerardo Gabriel

A photo posted by Gerardo Gabriel 🇵🇷 (@gerardo_gabriel) on

۸Romane Lanceford

A photo posted by The Chosen One (@romanelanceford) on

۹Tristen Esco

A photo posted by Tristen Esco (@tristenescolastico) on

۱۰آرش راهبر

A photo posted by IFBBPROArashRahbar (@arash_rahbar) on

۱۱Tom Coleman

A photo posted by Tom Coleman (@tomocoleman) on

۱۲Branch Warren

A video posted by Branch Warren (@thebranchwarren) on

۱۳آیت باقری

A photo posted by ayat bagheri (@ayatbagherii) on

۱۴Max Philisaire

A video posted by M Δ X | PHILISAIRE (@maxthebody) on

۱۵Obi Vincent

A photo posted by OBi vincent (@obi_vincent) on

۱۶Lewis Harrison

A photo posted by Lewis Harrison (@lewis_harrison) on

۱۷Devin Physique

A video posted by Devin Physique (@devinphysique) on

۱۸Ross Dickerson

A photo posted by Ross Dickerson (@dickersonross) on

۱۹Artemus Dolgin

A photo posted by @artemusdolgin on

۲۰شاهین ذوالفقاری

A photo posted by Shahin Zolfaghari (@shahinzolfaghari.officialpage) on

محاسبه‌گر