کنفرانس خبری المپیا ۲۰۱۷

کنفرانس خبری المپیا ۲۰۱۷ در ۱۴ سپتامبر ساعت ۱۲ ظهر بوقت لاس وگاس برگزار شد و ما در کانال تلگرام فیتنس پرو تاحدودی پوشش خبری را قرار دادیم اما بدلیل شروع این کنفرانس پس از ساعت ۱۲ شب مجبور به قطع پوشش خبری شدیم تا مزاحم زمان استراحت عزیزان نشویم این کنفرانس که یک گزارش‌گر ویژه یعنی دنیس جیمز مربی بیت الله عباس‌پور را داشت. کنفرانس خبری المپیا میکروفون به تمامی بدنسازان حاضر داده میشه و ازشون سوالاتی پرسیده میشه و این سوالات معمولا در این رابطه هست که آیا امسال میتونی اول بشی و بیشتر میشه گفت باعث داغ شدن این مسابقات میشه و هم خنده و شوخی و کل کل برای نفر اولی بین المپیایی‌ها انجام میشه و در انتهای کنفرانس اگر حاضرین سوالی داشته باشند می‌توانند از المپیایی‌ها بپرسند.

امسال به لطف استوری و لایو اینستاگرام اطلاع رسانی این رویداد بهتر و واضح‌تر انجام شد آرش رهبر در بک استیج ویدئوهایی از المپیایی‌ها به انتشار گذاشت که در جالب‌ترین‌های این عکس‌ها خوردن وعده غذایی فیل هیث و جرمی بوندیا ست در حالی که اکثر بدنسازان در این بازه زمانی در حال صحبت و آمادگی برای حضور در کنفرانس هستند را در نوع خودش جالب بود، هر دوی این بدنسازان زیر نظر هانی رامبد مربی مشهور ایرانی میباشند و جالب‌تر از اون سدیک هادزویچ هست که در کنار جرمی بوندیا نشسته و تا حدودی حجم کمتری نسبت به جرمی دارد.

 

ویدئو کنفرانس خبری المپیا

 

مهم‌ترین قسمت‌های کنفرانس خبری

پس از شروع کنفرانس اولین و جدی‌ترین سوال رو دنیس جیمز از شاوون رودن پرسید دنیس گفت: آیا امسال پس از سال‌ها تلاش و حضور در المپیا اول میشوی؟ شاوون در پاسخ گفت: یکسال گذشته مانند سال‌های قبل برای المپیا تمرینات سخت را گذرانده و آماده برای حضور در استیج است. دنیس پرسید این یعنی آره یا نه؟ شاون گفت احساس میکنم امسال مانند هر کسی که در اینجا حضور دارد برای قهرمانی آماده‌ام.

پس از اون شوخی دکستر جکسون و فیل هیث شروع شد و به فیل هیث گفت وقتشه که مثل محمد علی بوکسر معروف کنار بکشی و نوبت ماهاست و فیل بهش گفت که بدنسازی با بوکس خیلی متفاوته!

نوبتی هم باشه به فلکس میرسه و در مورد مرگ دالاس مک کارور که مثل برادرش بوده صحبت میکنه و برای حضور در المپیا امسال شرایط سخی داشته چند روز پیش در طوفانی که در فلوریدا رخ داد چند تن از بستگانش رو از دست داد.

جرمی بوندیا میکروفون رو میگیره و دنیس جیمز به شوخی میگه رایان ترری گفته امسال اول خواهد شد! جرمی از رایان میپرسه که واقعا گفتی رایان هم سر تکون میده و جرمی شروع به صحبت و شرایط آماده سازی صحبت میکنه.

دنی هستر، فلکس ویلر و آرش رهبر هم در رابطه با شرایط تمرینات و آماده سازی‌شون صحبت کردند و رابطه دوستانه‌ای که در دسته فیزیک کلاسیک حکم فرماست قابل ستایش است اما شیطنت سدیک هدزویچ در این میان ممکنه کمی حاشیه به همراه داشته باشد، آرش و سدیک در یک باشگاه تمرین میکردند و سدیک میگه من ۱۰۰% تلاشم رو برای قهرمانی خواهم کرد.

نوبت به بیگ رامی میرسه او امسال سنگین وزن‌ترین بدنساز حاضر در المپیا امسال هست و دنیس جیمز ازش میپرسه چندم میشی و با دست میگه اول! بیگ رامی میگه همیشه برای اولی اومدم اما امسال برای اولی اومدم و میخوام قهرمانی فیل رو بشکنم! فیل هم در پاسخ میگه که داره چرت و پرت میگه و بیگ رامی میگه که مثل اینکه قاتل رویاها امشب اینجاست، اما فردا رویایی در کار نیست و عضلات صحبت میکنند. فیل هیث کمی ناراحت میشه و میگه که اولین باری نیست چنین حرفی رو میشونم  و به توضیح زمانی که بدنسازی رو بصورت حرفه‌ای شروع کرد میپردازد.

نوبت به سدریک مک میلان میرسه که میکروفون رو دست میگیره و با شوخی‌های عجیبی که داره شروع به وجد آوردن تماشاگران میکنه “شاوون رودن مو داره، من فکر میکردم مو نداره!”

ویکتور مارتینز مشهور صحبت میکنه و این آخرین حضور او بر روی استیج هست و ابراز امیدواری میکنه که بتونه توی ۵ نفر اول باشد.

رولی وینکلار هم مانند بیگ رامی اظهار نظر میکنه و باز فیل هیث رو کمی ناراحت میکنه.

ویلیام بوناک مثل همیشه با اخلاق خوبش صحبت میکنه و مانع از تشنج بیشتر میشه.

نوبت به سوالات تماشاگران میرسه و جورج براون که در دسته فیزیک مردان حضور داره شروع به صحبت میکنه و روی صحبتش با جرمی هست میگه که پکیج رایان ترری امسال بهتر از تو هست اما باز تو قهرمان میشی ما مثل هم تمرین میکنیم و تلاش میکنیم و این باعث میشه جرمی از کوره در میره و میگه تو از تلاش چی میدونی من امسال مثل هر سال روی استیج حاضر میشم و به تو و تمامی کسانی که هستن نشون میدم تلاش یعنی چی!

یکی دیگر از تماشاگران میپرسه ما تازه دو هفته پیش متوجه شدیم کای دعوت ویژه داشته و مجری اصلی “باب” میگه کی اهمیت میده کای کی هستش و فیل هیث میاد وسط و میگه که به این بدنسازا نگاه کنید اونها تمام تلاششون رو میکنن تا در این رویداد حضور داشته باشن و بهترین افتخارات رو بدست بیارن اما ما دیگه به کاری گرین نیازی نداریم!

پدرام آریان پور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *