جرمی بوندیا برای تمرین به باشگاه اکسیژن کویت می رود

جرمی بوندیا برای تمرین به باشگاه اکسیژن کویت می رود

جرمی بوندیا قرار به کویت سفر و در باشگاه معروف اکسیژن برای مستر المپیا 2020 آماده شود.

جرمی بوندیا برای تمرین به باشگاه اکسیژن کویت می رود! روز شنبه ۲۰ مهر ماه جرمی در اینستاگرام از همکاری خود با عبدالله العتیبی در باشگاه اکسیژن کویت برای آماده سازی مستر المپیا ۲۰۲۰ خبر داد. این خبر به منزله قطع همکاری خود هنی رامبد حکایت دارد.

عبدالله العتیبی مربی جدید جرمی بوندیا شد.

باشگاه اکسیژن کویت در سال‌های اخیر به عنوان مکه جدید بدنسازان شناخته می‌شود. در این باشگاه بدنسازان مشهوری مثل بیگ رامی، رولی وینکلار، براندون کوری، نیتن دی یاشا در سال‌های اخیر تغییرات چشمگیری در سایز و حجم عضلات داشته‌اند.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 4x Mr. Olympia Physique Champ (@jeremy_buendia) on

کویت و باشگاه اکسیژن از زمانی‌که بیگ رامی حجم عضلانی غول آسایی بدست آورد، برای بدنسازان حرفه‌ای بسیار محبوب شد. آخرین موفقیت کسب شده برای تیم اکسیژن قهرمانی براندون کوری در مستر المپیا ۲۰۱۹ است.

جرمی بوندیا قهرمان چهار دوره پیاپی فیزیک مردان در رقابت‌های المپیا بود، اما پس از مصدومیت ناحیه سینه نتوانست از تخت پادشاهی خود دفاع کند. به همین دلیل سال ۲۰۱۹ او در این مسابقات غایب بود و حال این خبر نشان از عزم وی برای بازپس‌گیری تخت پادشاهی خود در سال ۲۰۲۰ می‌باشد. باید منتظر پیشرفت جرمی و پست‌های آینده‌ش در اینستاگرام باشیم.

آیا بنظر شما او می‌تواند سال ۲۰۲۰ مجددا قهرمان فیزیک مردان المپیا شود؟

صفحه اینستاگرام فیتنس پرو را دنبال کنید

پوریا آریان‌پور

از بچگی علاقه زیادی به ورزش داشتم و همین علاقه موجب خلق فیتنس پرو، گذروندن مربی‌گری درجه 3، مسئول پژوهش و انفورماتیک کراس فیت استان و مطالعه و ترجمه مطالب حوزه ورزش و سلامت شده است. در خارج از دنیای ورزش طراح وب و گرافیک هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *