اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 72

در دو هفته‌ای که گذشت اینستاگرام در اوج تب آخر هفته المپیا بود و ما نیز در وبسایت و کانال تلگرام فیتنس پرو پوشش خبری این رویداد را انجام دادیم و این هفته در زمانی که در حال نوشتن این مقاله هستیم فستیوال آرنولد کلاسیک اروپا در بارسلونا اسپانیا در حال برگزاری است که بدنسازان سرشناسی مانند آیت باقری آماده مسابقه هستند و همچنین در سئول پایتخت کره جنوبی مسابقات گرند پریکس آسیا در حال انجام هست که هادی چوپان و مهدی شرافت در این مسابقات برای ۲۱۲ پوند و فیزیک حضور داشته و سرانجام جدال فلکس لویز و هادی چوپان را مشاهده خواهیم کرد.
پوشش خبری این دو رویداد در کانال تلگرام فیتنس پرو دنبال کنید.
۳ پست برتر هفته به ترتیب به سرگی کنستانس، جرمی بوندیا و فیل هیث تعلق دارد.
این شما و ۲۰ پست منتخب هفته که بدنسازان در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته اند.

۱Sergi Constance

A post shared by Sergi Constance (@sergiconstance) on

۲Jeremy Buendia

A post shared by 4x Mr. Olympia Physique Champ (@jeremy_buendia) on

۳Phil Heath

A post shared by Phil Heath (@philheath) on

۴Kai Greene

A post shared by Kai Greene (@kaigreene) on

۵آرش رهبر

A post shared by IFBBPROArashRahbar (@arash_rahbar) on

۶Chris Bumstead

A post shared by Chris Bumstead (@cbum_) on

۷Breon Miles Ansley

A post shared by Breon Miles Ansley (@breonma_) on

۸Ryan Terry

A post shared by Ryan Terry (@ryanjterry) on

۹Jeremy Potvin

A post shared by IFBB PRO Jeremy Potvin (@jeremypotvin_) on

۱۰بنیامین جهرمی

A post shared by Benyamin Jahromi (@benyaminjahromi) on

۱۱Flex Lewis

A post shared by Flex Lewis™ (@flex_lewis) on

۱۲هادی چوپان

A post shared by persian.wolf.ir.ifbb.pro (@hadichoopan2) on

۱۳Sadik Hadzovic

A post shared by SADIK HADZOVIC (@sadikhadzovic) on

۱۴Shaun Standridge

A post shared by 📧WyckedShaun@gmail.com (@wycked_shaun) on

۱۵آریا صفایی

A post shared by Arya Saffaie IFBB Pro Olympian (@arya_saffaie) on

۱۶احمد اشکانانی

A post shared by IFBB PRO AHMAD ASHKANANI 🇰🇼 (@ahmd_ashkanani) on

۱۷Ross Dickerson

A post shared by 🎥YouTube | Dickerson Ross (@dickersonross) on

۱۸Tom Coleman

A post shared by Tom Coleman (@tomocoleman) on

۱۹Danny Hester

A post shared by Mr. Olympia Danny T. Hester (@dannyhester) on

۲۰Joey Swoll

A post shared by Joey Swoll (@joeyswoll) on