اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 86

جرمی بوندیا از ناحیه سینه سمت راست دچار مصدومیت شد...

روز گذشته جرمی بوندیا قهرمان ۴ دوره فیزیک مردان المپیا بدلیل پارگی سینه سمت راست خود که ۷ هفته گذشته رخ داده بود مجبور به جراحی شد و پس از انجام موفقیت آمیز این جراحی ویدئویی را منتشر کرد که بیستمین پست برتر این هفته میباشد. همچنین او بمدت ۳ – ۴ ماه نیازمند ریکاوری است.
برای اطلاع از آخرین و جدیدترین مطالب بدنسازی کانال تلگرام فیتنس پرو را دنبال کنید.
۳ پست برتر هفته به ترتیب به هادی چوپان، سرگی کنستانس و سدیک هادزویچ تعلق دارد.
این شما و ۲۰ پست منتخب هفته که بدنسازان در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته اند.

۱هادی چوپان

A post shared by Hadi Choopan (@hadi_choopan) on

۲Sergi Constance

A post shared by Sergi Constance (@sergiconstance) on

۳Sadik Hadzovic

A post shared by SADIK HADZOVIC (@sadikhadzovic) on

۴آرش رهبر

A post shared by IFBBPROArashRahbar (@arash_rahbar) on

۵Tom Coleman

A post shared by Tom Coleman 🇬🇧 (@tomocoleman) on

۶آریا صفایی

A post shared by Arya Saffaie IFBB Pro Olympian (@arya_saffaie) on

۷Steve Cook

A post shared by Steve Cook (@stevecook) on

۸Jeremy Potvin

A post shared by IFBB PRO Jeremy Potvin (@jeremypotvin_) on

۹Jeff Seid

A post shared by Jeff Seid (@jeff_seid) on

۱۰Artemus Dolgin

A post shared by Artemus Dolgin (@artemusdolgin) on

۱۱Max Philisiare

A post shared by M Δ X | PHILISAIRE (@maxthebody) on

۱۲Tavi Castro

A post shared by TΛVI (@tavicastro) on

۱۳Shaun Standrige

A post shared by 📧WyckedShaun@gmail.com (@wycked_shaun) on

۱۴Ulisses Jr

A post shared by Ulissesworld (@ulissesworld) on

۱۵Ross Dickerson

A post shared by 🎥YouTube | Dickerson Ross (@dickersonross) on

۱۶محمد کاشانکی

A post shared by MENS PHYSIQUE IFBB PRO (@mohammadkashanaki_ifbbpro) on

۱۷مهدی شرافت

A post shared by Men's Physique (@mehdisherafat_ifbbpro) on

۱۸پیمان رجبی

A post shared by Peyman Rajabi (@peymanrajabii) on

۱۹Joey Swoll

A post shared by Joey Swoll (@joeyswoll) on

۲۰Jeremy Buendia

A post shared by 4x Mr. Olympia Physique Champ (@jeremy_buendia) on