اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 12

این هفته اولین پست به ویدئو تمرین کمر جرمی بوندیا با فیل هیث میرسه که در نوع خودش جالبه، دومین پست به آرش راهبر عزیز میرسه که در کنار دکستر جکسون و Guy Cisternino روی استیج مسابقات ۲۱۲ پوند عکس انداخته و مثل همیشه برای وی آرزوی موفقیت میکنیم و پست سوم به لازار آنجلو میرسه در عکس جدیدی که در اینستاگرامش به اشتراک گذاشته تقریبا نشون دهنده اینه که داره تلاش میکنه قوی تر از مثل قبل به اوج برمیگرده و ما امیدواریم هرچه زودتر به سلامتی کامل دست پیدا کنه.
بیش از این منتظرتون نمیزارم و این شما و ۲۰ عکس و ویدئوی برتر این هفته بدنسازان ایران و جهان.

۱Jeremy Buendia

A video posted by 2x Mr. Olympia Physique Champ (@jeremy_buendia) on

۲آرش راهبر

A photo posted by IFBBPROArashRahbar (@arash_rahbar) on

۳Lazar Angelov

A photo posted by Lazar Angelov (@lazar_angelov_official) on

۴مهدی شرافت

A photo posted by mehdi (@mehdisherafatofficial) on

۵مجید قمری

A photo posted by Majid Ghamari (@majidghamarii) on

۶Kai Greene

A photo posted by Kai Greene (@officialkaigreene) on

۷Phil Heath

A video posted by Phil Heath (@philheath) on

۸Devin Physique

A photo posted by Devin Physique (@devinphysique) on

۹Ross Dickerson

A photo posted by Ross Dickerson (@dickersonross) on

۱۰Ulisses Jr

A photo posted by Ulissesworld (@ulissesworld) on

۱۱Simeon Panda

A photo posted by Simeon Panda® (@simeonpanda) on

۱۲Tom Coleman

A photo posted by Tom Coleman (@tomocoleman) on

۱۳Joey Swoll

A photo posted by Joey Swoll (@joeyswoll) on

۱۴Kris Gethin

A photo posted by Kris Gethin Official (@krisgethin) on

۱۵Romane Lanceford

A photo posted by The Chosen One (@romanelanceford) on

۱۶Sergi Constance

A photo posted by Sergi Constance (@sergiconstance) on

۱۷Max Philisaire

A photo posted by M Δ X | PHILISAIRE (@maxthebody) on

۱۸کیوان رضاپور

A photo posted by Keyvan Rezapour 🌟Mr Star🌟 (@keyvan_rezapour) on

۱۹سپهر حاجی قربانی

A photo posted by از فیلتر شکن استفاده کنید (@sepehrhajighorbani2015) on

۲۰محمد کاشانکی

A photo posted by @mohamadkashanaki on

محاسبه‌گر