اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 60

در هفته ای که گذشت تولد ross dickerson و devin physique بود همچنین فینال مسابقات PCA انگلستان نیز انجام شد و مجددا تام کلمن نفر اول شد. ۱۲ روز به مسابقات شیکاگو پرو باقی مانده و سرجی کنستانس در پستی که چند ساعت پیش از ارسال این مطلب منتشر کرده نشان از آمادگی بالای وی در این مسابقات می‌دهد. پیشنهاد می‌کنم در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام فیتنس پرو عضو شوید و از آخرین مطالب دنیای تناسب اندام مطلع شوید.

۳ پست برتر هفته به ترتیب به سرجی کنستانس که پیش‌تر گفتیم، پست دوم به تام کلمن که همیشه آمادگی کامل دارد و پست سوم به بنیامین جهرمی که چند هفته‌ای هست که مجدد به ایران برگشته تعلق دارد.
این شما و ۲۰ پست منتخب هفته که بدنسازان در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته اند.

۱Sergi Constance

A post shared by Sergi Constance (@sergiconstance) on

۲Tom Coleman

A post shared by Tom Coleman (@tomocoleman) on

۳بنیامین جهرمی

A post shared by Benyamin Jahromi (@benyaminjahromi) on

۴Andre Ferguson

A post shared by IFBB PRO Andre Ferguson♎♎🇯🇲🇯🇲 (@luckylibra213) on

۵Jeff Seid

A post shared by Jeff Seid (@jeff_seid) on

۶Calum Von Moger

A post shared by CALUM VON MOGER (@calumvonmoger) on

۷Steve Cook

A post shared by Steve Cook (@stevecook) on

۸Gerardo Gabriel

A post shared by Gerardo Gabriel IFBB PRO (@gerardo_gabriel) on

۹Jeremy Buendia

A post shared by 3x Mr. Olympia Physique Champ (@jeremy_buendia) on

۱۰Kai Greene

A post shared by Kai Greene (@kaigreene) on

۱۱Devin Physique

A post shared by Youtube | Devin Physique (@devinphysique) on

۱۲Ross Dickerson

A post shared by 🎥YouTube | Dickerson Ross (@dickersonross) on

۱۳Max Philisare

A post shared by M Δ X | PHILISAIRE (@maxthebody) on

۱۴Ulisses Jr

A post shared by Ulissesworld (@ulissesworld) on

۱۵Kris Gethin

A post shared by Kris Gethin Official (@krisgethin) on

۱۶مهدی شرافت

A post shared by Men's Physique (@mehdisherafat_ifbbpro) on

۱۷Joey Swoll

A post shared by Joey Swoll (@joeyswoll) on

۱۸Sadik Hadzovic

A post shared by SADIK HADZOVIC (@sadikhadzovic) on

۱۹Phil Heath

A post shared by Phil Heath (@philheath) on

۲۰Shaun Standrige

A post shared by 📧WyckedShaun@gmail.com (@wycked_shaun) on

محاسبه‌گر