اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 59

در هفته ای که گذشت استیو کوک در پست اینستاگرامش خبر مصدومیت از دو ناحیه مفصل ساکروایلیاک و عضله سینه خود و همچنین ایجاد برونشیت خبر داد و همچنین دوست دختر وی کورتنی کینگ که قهرمان بیکینی المپیاست دچار مشکلات هضم شده است که این موارد به مسافرت به نقاط مختلف دنیا برای مسابقات و فستیوال‌های فیتنس بوده که فشرده بودن این موارد دلیلی بر بوجود آمدن این شرایط شده است. ۱۴روز از رمضان گذشت پیشنهاد می‌کنم در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام فیتنس پرو عضو شوید و مقالات مرتبط با #رمضان دنبال کنید.
اواخر هفته حمله تروریستی و شهید شدن هموطنان عزیزمان در تهران و بعد از آن فوت مادربزرگ مهدی شرافت عزیز را از طرف تیم فیتنس پرو به خانواده این عزیزان تسلیت می‌گوییم.

۳ پست برتر هفته به ترتیب به تام کلمن برای اورالی در مسابقات PCA، پست دوم به سرجی کنستانس برای ویدئو بی نظیری که از تمرین کمر خود منتشر کرده و پست سوم به استیو کوک که درحال انجام بتل روپ هست تعلق دارد.
این شما و ۲۰ پست منتخب هفته که بدنسازان در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته اند.

۱Tom Coleman

A post shared by Tom Coleman (@tomocoleman) on

۲Sergi Constance

A post shared by Sergi Constance (@sergiconstance) on

۳Steve Cook

A post shared by Steve Cook (@stevecook) on

۴Ross Dickerson

A post shared by 🎥YouTube | Dickerson Ross (@dickersonross) on

۵Sadik Hadzovic

A post shared by SADIK HADZOVIC (@sadikhadzovic) on

۶Lazar Angelov

A post shared by Lazar Angelov (@lazar_angelov_official) on

۷Gerardo Gabriel

A post shared by Gerardo Gabriel IFBB PRO (@gerardo_gabriel) on

۸Max Philisiare

A post shared by M Δ X | PHILISAIRE (@maxthebody) on

۹آریا صفایی

A post shared by Arya Saffaie IFBB PRO Olympian (@arya_ifbbpro) on

۱۰Shaun Standrige

A post shared by 📧WyckedShaun@gmail.com (@wycked_shaun) on

۱۱خداداد شفیع پور

A post shared by 🎖خداداد شفیع پور🎖 (@khodadad_ifbbpro_usn_) on

۱۲Mike O Hearn

A post shared by The Titan Mike O'Hearn (@mikeohearn) on

۱۳Andre Ferguson

A post shared by IFBB PRO Andre Ferguson♎♎🇯🇲🇯🇲 (@luckylibra213) on

۱۴Phil Heath

A post shared by Phil Heath (@philheath) on

۱۵مهدی شرافت

A post shared by Men's Physique (@mehdisherafat_ifbbpro) on

۱۶Tavi Castro

A post shared by TΛVI (@tavicastro) on

۱۷Jeff Seid

A post shared by Jeff Seid (@jeff_seid) on

۱۸Artemus Dolgin

A post shared by Artemus Dolgin (@artemusdolgin) on

۱۹بنیامین جهرمی

A post shared by Benyamin Jahromi (@benyaminjahromi) on

۲۰Joey Swoll

A post shared by Joey Swoll (@joeyswoll) on

محاسبه‌گر