اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 53

پس از چند هفته مجددا تام کلمن نفر اول برترین پست هفته شد و جف سید با عکس فوق العاده زیبایی که در کنار ساحل از وی گرفته شده نفر دوم را تصاحب کرد و آریا صفایی که در مسابقات سَلت سیتی یوتا آمریکا نفر دوم شد پست سوم برتر هفته را بدست آورد.
پیشنهاد میکنم عضو کانال تلگرام فیتنس پرو شوید و از برترین مطالب مرتبط با بدنسازی را مشاهده کنید.
این شما و ۲۰ پست منتخب هفته که بدنسازان در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته اند.

۱Tom Coleman

A post shared by Tom Coleman (@tomocoleman) on

۲Jeff Seid

A post shared by Jeff Seid (@jeff_seid) on

۳آریا صفایی

A post shared by Arya Saffaie IFBB PRO Olympian (@arya_ifbbpro) on

۴Andre Ferguson

A post shared by IFBB PRO Andre Ferguson♎♎🇯🇲🇯🇲 (@luckylibra213) on

۵Gerardo Gabriel

A post shared by Gerardo Gabriel (@gerardo_gabriel) on

۶Jeremy Potvin

A post shared by IFBB PRO Jeremy Potvin (@jeremypotvin_) on

۷Ross Dickerson

A post shared by 🎥YouTube | Dickerson Ross (@dickersonross) on

۸Tavi Castro

A post shared by TΛVI (@tavicastro) on

۹Max Philisiare

A post shared by M Δ X | PHILISAIRE (@maxthebody) on

۱۰Devin Physique

A post shared by Youtube | Devin Physique (@devinphysique) on

۱۱محمد کاشانکی

A post shared by MENS PHYSIQUE IFBB PRO (@mohammadkashanaki_ifbbpro) on

۱۲مهدی شرافت

A post shared by Men's Physique (@mehdisherafat_ifbbpro) on

۱۳Shaun Standrige

A post shared by 📧WyckedShaun@gmail.com (@wycked_shaun) on

۱۴Lazar Angelov

A post shared by Lazar Angelov (@lazar_angelov_official) on

۱۵بنیامین جهرمی

A post shared by Benyamin Jahromi (@benyaminjahromi) on

۱۶Kai Greene

A post shared by Kai Greene (@kaigreene) on

۱۷آرش رهبر

A post shared by IFBBPROArashRahbar (@arash_rahbar) on

۱۸Ulisses Jr

A post shared by Ulissesworld (@ulissesworld) on

۱۹Mike O Hearn

A post shared by Mike O'Hearn (@mikeohearn) on

۲۰Joey Swoll

A post shared by Joey Swoll (@joeyswoll) on

محاسبه‌گر