اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 49

چندی پیش مجله آیرون مگزین از مطرح ترین بدنسازان دنیا که با این مجله همکاری می‌کنند فیلم برداری کرد که در میان آنها بنیامین جهرمی عزیز فیزیک کار خوش چهره کشورمون هم در اون ویدئو حضور داشت و به همین دلیل اولین پست هفته این ویدئو انگیزشی با حضور بنیامین جهرمی است، پست برتر دوم به شاون استندبریج و پست سوم به تام کلمن تعلق دارد. اگر میخواید از جدول ارزش غذایی خوراکی‌های پرطرفدار در عید مطلع بشید عضو کانال تلگرام فیتنس پرو شوید و #Facts را دنبال کنید.
این شما و ۲۰ پست منتخب هفته که بدنسازان در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته اند.

۱بنیامین جهرمی

A post shared by Benyamin Jahromi (@benyaminjahromi) on

۲Shaun Standrige

A post shared by Plans📬WyckedShaun@gmail.com (@wycked_shaun) on

۳Tom Coleman

A post shared by Tom Coleman (@tomocoleman) on

۴Ross Dickerson

A post shared by 🎥YouTube | Dickerson Ross (@dickersonross) on

۵Sergi Constance

A post shared by Sergi Constance (@sergiconstance) on

۶آریا صفایی

A post shared by Arya Saffaie IFBB PRO Olympian (@arya_ifbbpro) on

۷Ulisses Jr

A post shared by Ulissesworld (@ulissesworld) on

۸محمد کاشانکی

A post shared by MENS PHYSIQUE IFBB PRO (@mohammadkashanaki_ifbbpro) on

۹مهدی شرافت

A post shared by Men's Physique (@mehdisherafat_ifbbpro) on

۱۰سپهر حاجی قربانی

A post shared by optimum nutrition athlete (@sepehrhajighorbani2015) on

۱۱Jeff Seid

A post shared by Jeff Seid (@jeff_seid) on

۱۲Lazar Angelov

A post shared by Lazar Angelov (@lazar_angelov_official) on

۱۳Kai Greene

A post shared by Kai Greene (@kaigreene) on

۱۴Joey Swoll

A post shared by Joey Swoll (@joeyswoll) on

۱۵Devin Physique

A post shared by Youtube | Devin Physique (@devinphysique) on

۱۶Artemus Dolgin

A post shared by Artemus Dolgin (@artemusdolgin) on

۱۷Jeremy Buendia

A post shared by 3x Mr. Olympia Physique Champ (@jeremy_buendia) on

۱۸Simeon Panda

A post shared by Simeon Panda® (@simeonpanda) on

۱۹Steve Cook

A post shared by Steve Cook (@stevecook) on

۲۰Max Philisaire

A post shared by M Δ X | PHILISAIRE (@maxthebody) on

محاسبه‌گر