اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 49

چندی پیش مجله آیرون مگزین از مطرح ترین بدنسازان دنیا که با این مجله همکاری می‌کنند فیلم برداری کرد که در میان آنها بنیامین جهرمی عزیز فیزیک کار خوش چهره کشورمون هم در اون ویدئو حضور داشت و به همین دلیل اولین پست هفته این ویدئو انگیزشی با حضور بنیامین جهرمی است، پست برتر دوم به شاون استندبریج و پست سوم به تام کلمن تعلق دارد. اگر میخواید از جدول ارزش غذایی خوراکی‌های پرطرفدار در عید مطلع بشید عضو کانال تلگرام فیتنس پرو شوید و #Facts را دنبال کنید.
این شما و ۲۰ پست منتخب هفته که بدنسازان در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته اند.

۱بنیامین جهرمی

۲Shaun Standrige

۳Tom Coleman

A post shared by Tom Coleman (@tomocoleman) on

۴Ross Dickerson

۵Sergi Constance

۶آریا صفایی

۷Ulisses Jr

A post shared by Ulissesworld (@ulissesworld) on

۸محمد کاشانکی

۹مهدی شرافت

۱۰سپهر حاجی قربانی

۱۱Jeff Seid

A post shared by Jeff Seid (@jeff_seid) on

۱۲Lazar Angelov

۱۳Kai Greene

A post shared by Kai Greene (@kaigreene) on

۱۴Joey Swoll

A post shared by Joey Swoll (@joeyswoll) on

۱۵Devin Physique

۱۶Artemus Dolgin

A post shared by Artemus Dolgin (@artemusdolgin) on

۱۷Jeremy Buendia

۱۸Simeon Panda

A post shared by Simeon Panda® (@simeonpanda) on

۱۹Steve Cook

A post shared by Steve Cook (@stevecook) on

۲۰Max Philisaire

پوریا آریان‌پور

از بچگی علاقه زیادی به ورزش داشتم و همین علاقه موجب خلق فیتنس پرو، گذروندن مربی‌گری درجه 3، مسئول پژوهش و انفورماتیک کراس فیت استان و مطالعه و ترجمه مطالب حوزه ورزش و سلامت شده است. در خارج از دنیای ورزش طراح وب و گرافیک هستم.

یک دیدگاه برای “اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 49”

  1. AliReza_S7 در تاریخ ساعت 10:16 ق.ظ گفت:

    مثل همیشه عالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.