اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 46

در هفته ای که گذشت مسابقات آرنولد کلاسیک آمریکا که در اوهایو برگزار میشود به اتمام رسید و متاسفانه فیزیک کارهای ایرانی که در این رقابت ها حاظر بودند نتوانستند در بین ۵ نفر اول قرار بگیرند و مهدی دلیلی که در رشته فیزیک حاضر شده بود نفر چهارم شد، برای مشاهده برندگان و اطلاع از نتایج مسابقات آرنولد کلاسیک استرالیا عضو کانال تلگرام فیتنس پرو شوید. عکس منخب هفته به رایان تری برنده رشته فیزیک در آرنولد کلاسیک تعلق داره، پست دوم ویدئویی از بنیامین جهرمی که توسط آیرون مگزین فیلمبرداری شده، می‌باشد و سومین پست برتر تام کلمن است.
این شما و ۲۰ پست منتخب هفته که بدنسازان در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته اند.

۱Ryan Terry

A post shared by Ryan Terry (@ryanjterry) on

۲بنیامین جهرمی

A post shared by Benyamin Jahromi (@benyaminjahromi) on

۳Tom Coleman

A post shared by Tom Coleman (@tomocoleman) on

۴Gerardo Gabreil

A post shared by Gerardo Gabriel IFBB PRO (@gerardo_gabriel) on

۵Steve Cook

A post shared by Steve Cook (@stevecook) on

۶Kris Gethin

A post shared by Kris Gethin Official (@krisgethin) on

۷Shaun Standrige

A post shared by Plans📬WyckedShaun@gmail.com (@wycked_shaun) on

۸Lazar Angelov

A post shared by Lazar Angelov (@lazar_angelov_official) on

۹Ross Dickerson

A post shared by 🎥YouTube | Dickerson Ross (@dickersonross) on

۱۰Sergi Constance

A post shared by Sergi Constance (@sergiconstance) on

۱۱Ulisses Jr

A post shared by Ulissesworld (@ulissesworld) on

۱۲Max Philisiare

A post shared by M Δ X | PHILISAIRE (@maxthebody) on

۱۳Kai Greeene

A post shared by Kai Greene (@kaigreene) on

۱۴Sadik Hadzovic

A post shared by Sadik Hadzovic (@sadikhadzovic) on

۱۵آرش رهبر

A post shared by IFBBPROArashRahbar (@arash_rahbar) on

۱۶Joey Swoll

A post shared by Joey Swoll (@joeyswoll) on

۱۷Devin Physique

A post shared by Youtube | Devin Physique (@devinphysique) on

۱۸Mike O Hearn

A post shared by Mike O'Hearn (@mikeohearn) on

۱۹Simeon Panda

A post shared by Simeon Panda® (@simeonpanda) on

۲۰آریا صفایی

A post shared by Arya Saffaie IFBB PRO Olympian (@arya_ifbbpro) on

محاسبه‌گر