اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 45

این هفته بنیامین جهرمی و آریا صفایی نفرات اول دوم ۲۰ پست منتخب هفته هستند، آیرون مگزین یکی از مجلات بدنسازی آمریکایی است که ویدئویی که تمرینات بنیامین جهرمی عزیز آماده کرده و بنیامین برای حضور در مسابقات اوهایو تصمیم گرفته از لس آنجلس تا اوهایو را با ماشین بره و پیشاپیش برای این بدنساز آرزوی موفقیت میکنیم و عکس دوم آریا صفایی عزیز است که این عکس برای مسابقات نیویورک پرو میباشد و عکس سوم به تام کلمن میرسد. پیشنهاد میکنم حتما عضو کانال تلگرام فیتنس پرو شوید، مطالب متفاوتی در انتظار شماست.
این شما و ۲۰ پست منتخب هفته که بدنسازان در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته اند.

۱بنیامین جهرمی

A post shared by Benyamin Jahromi (@benyaminjahromi) on

۲آریا صفایی

A post shared by Arya Saffaie IFBB PRO Olympian (@arya_ifbbpro) on

۳Tom Coleman

A post shared by Tom Coleman (@tomocoleman) on

۴Sergi Constance

A post shared by Sergi Constance (@sergiconstance) on

۵شاهین ذوالفقاری

A post shared by Shahin Zolfaghari (@shahinzolfaghari.officialpage) on

۶Ross Dickerson

A post shared by 🎥YouTube | Dickerson Ross (@dickersonross) on

۷Calum Von Moger

A post shared by CALUM VON MOGER (@calumvonmoger) on

۸Ulisses Jr

A post shared by Ulissesworld (@ulissesworld) on

۹Steve Cook

A post shared by Steve Cook (@stevecook) on

۱۰Gerardo Gabriel

A post shared by Gerardo Gabriel | IFBB PRO (@gerardo_gabriel) on

۱۱Sadik Hadzovic

A post shared by Sadik Hadzovic (@sadikhadzovic) on

۱۲مهدی شرافت

A post shared by Men's Physique (@mehdisherafat_ifbbpro) on

۱۳Simeon Panda

A post shared by Simeon Panda® (@simeonpanda) on

۱۴Lazar Angelov

A post shared by Lazar Angelov (@lazar_angelov_official) on

۱۵Jeff Seid

A post shared by Jeff Seid (@jeff_seid) on

۱۶Max Philisiare

A post shared by M Δ X | PHILISAIRE (@maxthebody) on

۱۷Phil Heath

A post shared by Phil Heath (@philheath) on

۱۸آرش رهبر

A post shared by IFBBPROArashRahbar (@arash_rahbar) on

۱۹Big Ramy

A post shared by B͟͟I͟͟G͟͟ R͟͟A͟͟M͟͟Y͟͟ (@big_ramy) on

۲۰Obi Vincent

A post shared by OBi vincent (@obi_vincent) on

محاسبه‌گر