اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 22

هفته ای که گذشت اینستاگرام کاملا غرق مستر المپیا بود خیلی از افراد به این اعتقاد داشتند که المپیای فرمایشی بود و باید دکستر جکسون مستر المپیا میشد و حتی حق بیگ رامی هم ضایع شده، اما بزرگترین نارضایتی اکثر کاربران ایرانی و خارجی در فیزیک کلاسیک بود که آرش رهبر باید نفر اول میشد. از همه حواشی مستر المپیا بگذریم برترین عکس هفته به آرش رهبر عزیز میرسه و برای وی آرزوی موفقیت در مسابقات آتی میکنیم. جرمی بوندیا دومین عکس برتر هفته است مانند یک ببر روی استج حاضر شد و برای سومین با قهرمان فیزیک شد. سومین عکس به کای گرین تعلق داره وی با اینکه مانند پارسال در مسابقات حضور پیدا نکرد اما این عکس که متعلق به پارسال بود را در اینستاگرمش به اشتراک گذاشت. و در هفته ای که گذشت محمد کاشانکی عزیز ۳۴ ساله شد و برای وی آرزوی سلامتی و تندرستی میکنیم.
در ادامه ۲۰ عکس و ویدئو برتر بدنسازان در هفته گذشته را مشاهده کنید.

۱آرش رهبر

A photo posted by IFBBPROArashRahbar (@arash_rahbar) on

۲Jeremy Buendia

A photo posted by 3x Mr. Olympia Physique Champ (@jeremy_buendia) on

۳Kai Greene

A photo posted by Kai Greene (@officialkaigreene) on

۴Pil Heath

A photo posted by Phil Heath (@philheath) on

۵مهدی دلیلی

A photo posted by 3rd Place Arnold Classic🇺🇸 (@mehdidalili) on

۶Flex Lewis

A photo posted by Flex Lewis™ (@flex_lewis) on

۷Sadik Hadzovic

A photo posted by Sadik Hadzovic (@sadikhadzovic) on

۸Shaun Standridge

A photo posted by Plans📬WyckedShaun@gmail.com (@wycked_shaun) on

۹Jeremy Potvin

A photo posted by IFBB PRO Jeremy Potvin (@jeremypotvin_) on

۱۰Devin Physique

A video posted by Devin Physique (@devinphysique) on

۱۱Ross Dickerson

A video posted by Ross Dickerson (@dickersonross) on

۱۲Tom Coleman

A photo posted by Tom Coleman (@tomocoleman) on

۱۳Sergi Constance

A photo posted by Sergi Constance (@sergiconstance) on

۱۴محمد کاشانکی

A photo posted by @mohamadkashanaki on

۱۵Simeon Panda

A photo posted by Simeon Panda® (@simeonpanda) on

۱۶Kris Gethin

A photo posted by Kris Gethin Official (@krisgethin) on

۱۷Lazar Angelov

A photo posted by Lazar Angelov (@lazar_angelov_official) on

۱۸Obi Vincent

A photo posted by OBi vincent (@obi_vincent) on

۱۹مهدی شرافت

A photo posted by mehdi (@mehdisherafatofficial) on

۲۰Max Philisiare

A photo posted by M Δ X ✖️ PHILISAIRE (@maxthebody) on

محاسبه‌گر