یک قدم جلوتر از گذشته خود با محاسبه‌گرهای فیتنس پرو ورود به محاسبه‌گر
20-bodybuilder-instagrams-vol-100

اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 100

در مسابقات پترزبورگ آمریکا برای اولین بار در تاریخ این مسابقات برون آنسلی قهرمان سال گذشته دسته کلاسیک فیزیک دعوت به حضور برای فیگور نمایشی شده بود.

در هفته‌ای که گذشت مسابقات پترزبورگ آمریکا در جریان بود و المپیایی‌ها فیگور نمایشی زیبایی را به نمایش گذاشتند که برای اولین بار در تاریخ این مسابقات برون آنسلی قهرمان سال گذشته دسته کلاسیک فیزیک دعوت به حضور برای فیگور نمایشی شده بود و همچنین فیل هیث پس از پارگی پرده فتق آمادگی خوبی برای امسال کسب کرده است. سی تی علی فلچر بدنساز مشهور پس از ماه‌ها انتظار سرانجام قلب برای عمل پیوند قلب دریافت کرد برای این بدنساز قدرتمند آرزوی سلامتی می‌کنیم.
برای مشاهده جدیدترین مطالب صفحه اینستاگرام فیتنس پرو را دنبال کنید.
۳ پست برتر هفته به ترتیب به آندره فرگوسن، سرگی کنستانس و ریان تری می‌رسد.
۲۰ پست برتر بدنسازان این هفته را در ادامه مشاهد خواهید کرد.

۱Andre Ferguson

۲Sergi Constance

۳Ryan Terry

A post shared by Ryan Terry (@ryanjterry) on

۴آرش رهبر

۵Sadik Hadzovic

A post shared by SADIK HADZOVIC (@sadikhadzovic) on

۶Jeremy Potvin

۷هادی چوپان

A post shared by Hadi Choopan (@hadi_choopan) on

۸Tom Coleman

۹Ulisses Jr

A post shared by Ulissesworld (@ulissesworld) on

۱۰Simeon Panda

A post shared by Simeon Panda® (@simeonpanda) on

۱۱Tavi Castro

A post shared by TΛVI (@tavicastro) on

۱۲Jeremy Buendia

۱۳اکبر سرباز

۱۴مهدی شرافت

۱۵Kai Greene

A post shared by Kai Greene (@kaigreene) on

۱۶Phil Heath

A post shared by Phil Heath (@philheath) on

۱۷Artemus Dolgin/h2>

۱۸Joey Swoll

A post shared by Joey Swoll (@joeyswoll) on

۱۹Flex Lewis

A post shared by Flex Lewis™ (@flex_lewis) on

۲۰Chris Bumstead

A post shared by Chris Bumstead (@cbum) on

اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 99

→ مطلب قبلی

اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 99

20-bodybuilder-instagrams-vol-101

مطلب بعدی ←

اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 101

در مورد پوریا آریان پور

از بچگی علاقه زیادی به ورزش داشتم و همین علاقه موجب شد از 4 سالگی ژیمناستیک یاد بگیرم، هرچی بزرگتر شدم علاقم به ورزش‌های دیگه بیشتر شد و به بسکتبال و فوتبال و کوه نوردی علاقه‌مند شدم از 5 سال پیش بدنسازی رو شروع کردم و 3 سال رو صرف بدنسازی حرفه‌ای کردم.

دیدگاه شما درباره ی این مطلب چیست؟