20-bodybuilder-instagrams-vol-100

اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 100

در مسابقات پترزبورگ آمریکا برای اولین بار در تاریخ این مسابقات برون آنسلی قهرمان سال گذشته دسته کلاسیک فیزیک دعوت به حضور برای فیگور نمایشی شده بود.

در هفته‌ای که گذشت مسابقات پترزبورگ آمریکا در جریان بود و المپیایی‌ها فیگور نمایشی زیبایی را به نمایش گذاشتند که برای اولین بار در تاریخ این مسابقات برون آنسلی قهرمان سال گذشته دسته کلاسیک فیزیک دعوت به حضور برای فیگور نمایشی شده بود و همچنین فیل هیث پس از پارگی پرده فتق آمادگی خوبی برای امسال کسب کرده است. سی تی علی فلچر بدنساز مشهور پس از ماه‌ها انتظار سرانجام قلب برای عمل پیوند قلب دریافت کرد برای این بدنساز قدرتمند آرزوی سلامتی می‌کنیم.
برای مشاهده جدیدترین مطالب صفحه اینستاگرام فیتنس پرو را دنبال کنید.
۳ پست برتر هفته به ترتیب به آندره فرگوسن، سرگی کنستانس و ریان تری می‌رسد.
۲۰ پست برتر بدنسازان این هفته را در ادامه مشاهد خواهید کرد.

۱Andre Ferguson

A post shared by IFBB PRO Andre Ferguson♎♎🇯🇲🇯🇲 (@luckylibra213) on

۲Sergi Constance

A post shared by Sergi Constance (@sergiconstance) on

۳Ryan Terry

A post shared by Ryan Terry (@ryanjterry) on

۴آرش رهبر

A post shared by IFBBPROArashRahbar (@arash_rahbar) on

۵Sadik Hadzovic

A post shared by SADIK HADZOVIC (@sadikhadzovic) on

۶Jeremy Potvin

A post shared by IFBB PRO Jeremy Potvin (@jeremypotvin_) on

۷هادی چوپان

A post shared by Hadi Choopan (@hadi_choopan) on

۸Tom Coleman

A post shared by Tom Coleman 🇬🇧 (@tomocoleman) on

۹Ulisses Jr

A post shared by Ulissesworld (@ulissesworld) on

۱۰Simeon Panda

A post shared by Simeon Panda® (@simeonpanda) on

۱۱Tavi Castro

A post shared by TΛVI (@tavicastro) on

۱۲Jeremy Buendia

A post shared by 4x Mr. Olympia Physique Champ (@jeremy_buendia) on

۱۳اکبر سرباز

A post shared by اکبر سرباز (@akbar__sarbaz) on

۱۴مهدی شرافت

A post shared by Men's Physique (@mehdisherafat_ifbbpro) on

۱۵Kai Greene

A post shared by Kai Greene (@kaigreene) on

۱۶Phil Heath

A post shared by Phil Heath (@philheath) on

۱۷Artemus Dolgin/h2>

۱۸Joey Swoll

A post shared by Joey Swoll (@joeyswoll) on

۱۹Flex Lewis

A post shared by Flex Lewis™ (@flex_lewis) on

۲۰Chris Bumstead

A post shared by Chris Bumstead (@cbum) on

محاسبه‌گر