یک قدم جلوتر از گذشته خود با محاسبه‌گرهای فیتنس پرو ورود به محاسبه‌گر
bodybuilder-instagrams

اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 94

قهرمان محجوب كشورمان حميد كشانى عزيز به ديار باقى شتافت...

در هفته‌ای که گذشت قهرمان محجوب کشورمان حمید کشانى عزیز به دیار باقى شتافت، این ضایعه دردناک را به خانواده محترم این عزیز از دست رفته تسلیت میگوییم.
کای گیرین در اینستاگرام خود از اولین فستیوال کای گرین کلاسیک در شهر رم ایتالیا خبر داد که ۸ پرو کارت در ۸ رشته که ۳ تای آن برای مردان و ۵تای آن به زنان تعلق خواهد داشت.
کمتر از ۶ ساعت دیگر آرش رهبر بر روی استیج آرنولد کلاسیک اوهایو حاضر خواهد شد، برای اطلاع از آخرین نتایج فستیوال آرنولد کلاسیک کانال تلگرام فیتنس پرو را دنبال کنید.
۳ پست برتر هفته به ترتیب به جرمی بوندیا، سرگی کنستانس و کالم ون موگر تعلق دارد.
این شما و ۲۰ پست منتخب هفته که بدنسازان در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته اند.

۱Jeremy Buendia

۲Sergi Constance

۳Calum Von Moger

۴Chris Bumstead

A post shared by Chris Bumstead (@cbum) on

۵Ulisses Jr

A post shared by Ulissesworld (@ulissesworld) on

۶Tavi Castro

A post shared by TΛVI (@tavicastro) on

۷Sadik Hadzovic

A post shared by SADIK HADZOVIC (@sadikhadzovic) on

۸Simeon Panda

A post shared by Simeon Panda® (@simeonpanda) on

۹Ross Dickerson

۱۰Shaun Standrige

۱۱Tom Coleman

۱۲Steve Cook

A post shared by Steve Cook (@stevecook) on

۱۳Kai Greene

A post shared by Kai Greene (@kaigreene) on

۱۴آرش رهبر

۱۵Artemus Dolgin

A post shared by Artemus Dolgin (@artemusdolgin) on

۱۶Joey Swoll

A post shared by Joey Swoll (@joeyswoll) on

۱۷Jeff Seid

A post shared by Jeff Seid (@jeff_seid) on

۱۸Zac Smith

۱۹شاهین ذوالفقاری

۲۰Jeremy Potvin

20-bodybuilder-instagrams-vol-93

→ مطلب قبلی

اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 93

20-bodybuilder-instagrams-vol-95

مطلب بعدی ←

اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 95

در مورد پوریا آریان پور

از بچگی علاقه زیادی به ورزش داشتم و همین علاقه موجب شد از 4 سالگی ژیمناستیک یاد بگیرم، هرچی بزرگتر شدم علاقم به ورزش‌های دیگه بیشتر شد و به بسکتبال و فوتبال و کوه نوردی علاقه‌مند شدم از 5 سال پیش بدنسازی رو شروع کردم و 3 سال رو صرف بدنسازی حرفه‌ای کردم.

دیدگاه شما درباره ی این مطلب چیست؟