bodybuilder-instagrams

اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 94

قهرمان محجوب كشورمان حميد كشانى عزيز به ديار باقى شتافت...

در هفته‌ای که گذشت قهرمان محجوب کشورمان حمید کشانى عزیز به دیار باقى شتافت، این ضایعه دردناک را به خانواده محترم این عزیز از دست رفته تسلیت میگوییم.
کای گیرین در اینستاگرام خود از اولین فستیوال کای گرین کلاسیک در شهر رم ایتالیا خبر داد که ۸ پرو کارت در ۸ رشته که ۳ تای آن برای مردان و ۵تای آن به زنان تعلق خواهد داشت.
کمتر از ۶ ساعت دیگر آرش رهبر بر روی استیج آرنولد کلاسیک اوهایو حاضر خواهد شد، برای اطلاع از آخرین نتایج فستیوال آرنولد کلاسیک کانال تلگرام فیتنس پرو را دنبال کنید.
۳ پست برتر هفته به ترتیب به جرمی بوندیا، سرگی کنستانس و کالم ون موگر تعلق دارد.
این شما و ۲۰ پست منتخب هفته که بدنسازان در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته اند.

۱Jeremy Buendia

A post shared by 4x Mr. Olympia Physique Champ (@jeremy_buendia) on

۲Sergi Constance

A post shared by Sergi Constance (@sergiconstance) on

۳Calum Von Moger

A post shared by CALUM VON MOGER 🇦🇺 (@calumvonmoger) on

۴Chris Bumstead

A post shared by Chris Bumstead (@cbum) on

۵Ulisses Jr

A post shared by Ulissesworld (@ulissesworld) on

۶Tavi Castro

A post shared by TΛVI (@tavicastro) on

۷Sadik Hadzovic

A post shared by SADIK HADZOVIC (@sadikhadzovic) on

۸Simeon Panda

A post shared by Simeon Panda® (@simeonpanda) on

۹Ross Dickerson

A post shared by 🎥YouTube | Dickerson Ross (@dickersonross) on

۱۰Shaun Standrige

A post shared by 📧WyckedShaun@gmail.com (@wycked_shaun) on

۱۱Tom Coleman

A post shared by Tom Coleman 🇬🇧 (@tomocoleman) on

۱۲Steve Cook

A post shared by Steve Cook (@stevecook) on

۱۳Kai Greene

A post shared by Kai Greene (@kaigreene) on

۱۴آرش رهبر

A post shared by IFBBPROArashRahbar (@arash_rahbar) on

۱۵Artemus Dolgin

A post shared by Artemus Dolgin (@artemusdolgin) on

۱۶Joey Swoll

A post shared by Joey Swoll (@joeyswoll) on

۱۷Jeff Seid

A post shared by Jeff Seid (@jeff_seid) on

۱۸Zac Smith

A post shared by 🌎THE ONLINE TRAINER🌏 (@zacsmithfitness) on

۱۹شاهین ذوالفقاری

A post shared by IFBB PRO Shahin Zolfaghari (@shahinzolfaghari_ifbbpro) on

۲۰Jeremy Potvin

A post shared by IFBB PRO Jeremy Potvin (@jeremypotvin_) on

محاسبه‌گر