یک قدم جلوتر از گذشته خود با محاسبه‌گرهای فیتنس پرو ورود به محاسبه‌گر
20-bodybuilder-instagrams-vol-93

اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 93

هفته آینده در آرنولد کلاسیک اوهایو برای اولین بار دسته فیزیک کلاسیک برگزار خواهد شد.

اواخر هفته آینده آرنولد کلاسیک اوهایو از تاریخ ۱ – ۴ مارس برگزار خواهد شد و برای اولین بار در آرنولد کلاسیک دسته فیزیک کلاسیک اضافه شده است و شاهد رقابت برون آنسلی و آرش رهبر خواهیم بود همچنین شاون رودن در دسته وزن آزاد بدلیل سرما خوردگی که هفته پیش داشت از این مسابقات کناره‌گیری کرد برای اطلاع از آخری نتایج عضو کانال تلگرام فیتنس پرو را دنبال کنید.
۳ پست برتر هفته به ترتیب به راس دیکرسون، تام کلمن و هادی چوپان تعلق دارد.
این شما و ۲۰ پست منتخب هفته که بدنسازان در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته اند.

۱Ross Dickerson

۲Tom Coleman

۳هادی چوپان

A post shared by Hadi Choopan (@hadi_choopan) on

۴Tavi Castro

A post shared by TΛVI (@tavicastro) on

۵Breon Ansley

A post shared by Breon Miles Ansley (@breonma_) on

۶Sergi Constance

۷آرش رهبر

۸Chris Bumstead

A post shared by Chris Bumstead (@cbum) on

۹Artemus Dolgin

A post shared by Artemus Dolgin (@artemusdolgin) on

۱۰مهدی شرافت

۱۱آریا صفایی

۱۲Phil Heath

A post shared by Phil Heath (@philheath) on

۱۳Simeon Panda

A post shared by Simeon Panda® (@simeonpanda) on

۱۴Calum Von Moger

۱۵Ulisses Jr

A post shared by Ulissesworld (@ulissesworld) on

۱۶Max Philisaire

۱۷Joey Swoll

A post shared by Joey Swoll (@joeyswoll) on

۱۸Sadik Hadzovic

A post shared by SADIK HADZOVIC (@sadikhadzovic) on

۱۹بنیامین جهرمی

۲۰Steve Cook

A post shared by Steve Cook (@stevecook) on

→ مطلب قبلی

اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 92

bodybuilder-instagrams

مطلب بعدی ←

اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 94

در مورد پدرام آریانپور

دیدگاه شما درباره ی این مطلب چیست؟