20-bodybuilder-instagrams-vol-93

اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 93

هفته آینده در آرنولد کلاسیک اوهایو برای اولین بار دسته فیزیک کلاسیک برگزار خواهد شد.

اواخر هفته آینده آرنولد کلاسیک اوهایو از تاریخ ۱ – ۴ مارس برگزار خواهد شد و برای اولین بار در آرنولد کلاسیک دسته فیزیک کلاسیک اضافه شده است و شاهد رقابت برون آنسلی و آرش رهبر خواهیم بود همچنین شاون رودن در دسته وزن آزاد بدلیل سرما خوردگی که هفته پیش داشت از این مسابقات کناره‌گیری کرد برای اطلاع از آخری نتایج عضو کانال تلگرام فیتنس پرو را دنبال کنید.
۳ پست برتر هفته به ترتیب به راس دیکرسون، تام کلمن و هادی چوپان تعلق دارد.
این شما و ۲۰ پست منتخب هفته که بدنسازان در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته اند.

۱Ross Dickerson

A post shared by 🎥YouTube | Dickerson Ross (@dickersonross) on

۲Tom Coleman

A post shared by Tom Coleman 🇬🇧 (@tomocoleman) on

۳هادی چوپان

A post shared by Hadi Choopan (@hadi_choopan) on

۴Tavi Castro

A post shared by TΛVI (@tavicastro) on

۵Breon Ansley

A post shared by Breon Miles Ansley (@breonma_) on

۶Sergi Constance

A post shared by Sergi Constance (@sergiconstance) on

۷آرش رهبر

A post shared by IFBBPROArashRahbar (@arash_rahbar) on

۸Chris Bumstead

A post shared by Chris Bumstead (@cbum) on

۹Artemus Dolgin

A post shared by Artemus Dolgin (@artemusdolgin) on

۱۰مهدی شرافت

A post shared by Men's Physique (@mehdisherafat_ifbbpro) on

۱۱آریا صفایی

A post shared by Arya Saffaie IFBB Pro Olympian (@arya_saffaie) on

۱۲Phil Heath

A post shared by Phil Heath (@philheath) on

۱۳Simeon Panda

A post shared by Simeon Panda® (@simeonpanda) on

۱۴Calum Von Moger

A post shared by CALUM VON MOGER 🇦🇺 (@calumvonmoger) on

۱۵Ulisses Jr

A post shared by Ulissesworld (@ulissesworld) on

۱۶Max Philisaire

A post shared by M Δ X | PHILISAIRE (@maxthebody) on

۱۷Joey Swoll

A post shared by Joey Swoll (@joeyswoll) on

۱۸Sadik Hadzovic

A post shared by SADIK HADZOVIC (@sadikhadzovic) on

۱۹بنیامین جهرمی

A post shared by Benyamin Jahromi (@benyaminjahromi) on

۲۰Steve Cook

A post shared by Steve Cook (@stevecook) on

محاسبه‌گر