اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 90

از فیتنس پرو در دهمین جشنواره وب و موبایل ایران حمایت کنید...

در هفته‌ای که گذشت به صورت رسمی فیلم جنرشن آیرون ٣ در سال ٢٠١٨ با بزرگانی مثل رونی کلمن، دوریان یتس، کوین لورون، کای گرین، کینگ کمالی، آرش رهبر و… فیلم برداری خود را شروع کرد.
فیتنس پرو در دهمین جشنواره وب و موبایل ایران جز ۵ وبسایت کاندید دسته ورزش و تندرستی قرار گرفته که از طریق این لینک یا شماره‌گیری کد *۳*۳۳*۲۰۸۲۴# از طریق خطوط همراه اول از ما حمایت کنید.
برای اطلاع از آخرین و جدیدترین مطالب بدنسازی کانال تلگرام فیتنس پرو را دنبال کنید.
۳ پست برتر هفته به ترتیب به جرمی بوندیا، سرگی کنستانس و آرش رهبر تعلق دارد.
این شما و ۲۰ پست منتخب هفته که بدنسازان در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته اند.

۱Jeremy Buendia

A post shared by 4x Mr. Olympia Physique Champ (@jeremy_buendia) on

۲Sergi Constance

A post shared by Sergi Constance (@sergiconstance) on

۳آرش رهبر

A post shared by IFBBPROArashRahbar (@arash_rahbar) on

۴Sadik Hadzovic

A post shared by SADIK HADZOVIC (@sadikhadzovic) on

۵محمد کاشانکی

A post shared by MENS PHYSIQUE IFBB PRO (@mohammadkashanaki_ifbbpro) on

۶Tom Coleman

A post shared by Tom Coleman 🇬🇧 (@tomocoleman) on

۷Tavi Castro

A post shared by TΛVI (@tavicastro) on

۸مهدی شرافت

A post shared by Men's Physique (@mehdisherafat_ifbbpro) on

۹Ross Dickerson

A post shared by 🎥YouTube | Dickerson Ross (@dickersonross) on

۱۰Jeremy Potvin

A post shared by IFBB PRO Jeremy Potvin (@jeremypotvin_) on

۱۱Kaden Nguyen

A post shared by Kaden Nguyen (@vipergq) on

۱۲Kai Greene

A post shared by Kai Greene (@kaigreene) on

۱۳William Bonac

A post shared by IFBB William The Conqueror (@william_bonac) on

۱۴Branch Warren

A post shared by Branch Warren (@thebranchwarren) on

۱۵Artemus Dolgin

A post shared by Artemus Dolgin (@artemusdolgin) on

۱۶Martyn Ford

A post shared by Martyn Ford (@martynfordofficial) on

۱۷Ulisses Jr

A post shared by Ulissesworld (@ulissesworld) on

۱۸Zac Smith

A post shared by 🌎THE ONLINE TRAINER🌏 (@zacsmithfitness) on

۱۹Joey Swoll

A post shared by Joey Swoll (@joeyswoll) on

۲۰Simeon Panda

A post shared by Simeon Panda® (@simeonpanda) on

محاسبه‌گر