اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 77

کای گرین در فصل دوم Stranger Things حضور خواهد داشت...

در هفته‌ای که گذشت مسابقات آماتوری المپیا آسیا در هنگ کنگ برگزار شد و بدنسازان ایرانی در این مسابقات درخشش بی نظیری داشتند.
از امروز ۲۷ اکتبر فصل دوم سریال Stranger Things از نتفلیکس نمایش داده خواهد شد که کای گرین در آن ایفای نقش خواهد کرد.
برای اطلاع از آخرین و جدیدترین مطالب بدنسازی کانال تلگرام فیتنس پرو را دنبال کنید.
۳ پست برتر هفته به ترتیب به تام کلمن، آرش رهبر و کریس بام‌ستد تعلق دارد.
این شما و ۲۰ پست منتخب هفته که بدنسازان در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته اند.

۱Tom Coleman

A post shared by Tom Coleman (@tomocoleman) on

۲Chris Bumstead

A post shared by Chris Bumstead (@cbum_) on

۳آرش رهبر

A post shared by IFBBPROArashRahbar (@arash_rahbar) on

۴Sadik Hadzovic

A post shared by SADIK HADZOVIC (@sadikhadzovic) on

۵آریا صفایی

A post shared by Arya Saffaie IFBB Pro Olympian (@arya_saffaie) on

۶Ulisses Jr

A post shared by Ulissesworld (@ulissesworld) on

۷مجید قمری

A post shared by Majid Ghamari (@majidghamarii) on

۸Calum VonMoger

A post shared by CALUM VON MOGER 🇦🇺 (@calumvonmoger) on

۹Artemus Dolgin

A post shared by Artemus Dolgin (@artemusdolgin) on

۱۰بنیامین جهرمی

A post shared by Benyamin Jahromi (@benyaminjahromi) on

۱۱محمد کاشانکی

A post shared by MENS PHYSIQUE IFBB PRO (@mohammadkashanaki_ifbbpro) on

۱۲Shaun Standrige

A post shared by 📧WyckedShaun@gmail.com (@wycked_shaun) on

۱۳مهدی شرافت

A post shared by Men's Physique (@mehdisherafat_ifbbpro) on

۱۴Sergi Constance

A post shared by Sergi Constance (@sergiconstance) on

۱۵Simeon Panda

A post shared by Simeon Panda® (@simeonpanda) on

۱۶Max Philisaire

A post shared by M Δ X | PHILISAIRE (@maxthebody) on

۱۷Steve Cook

A post shared by Steve Cook (@stevecook) on

۱۸Kai Greene

A post shared by Kai Greene (@kaigreene) on

۱۹Phil Heath

A post shared by Phil Heath (@philheath) on

۲۰Joey Swoll

A post shared by Joey Swoll (@joeyswoll) on