یک قدم جلوتر از گذشته خود با محاسبه‌گرهای فیتنس پرو ورود به محاسبه‌گر

اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 77

کای گرین در فصل دوم Stranger Things حضور خواهد داشت...

در هفته‌ای که گذشت مسابقات آماتوری المپیا آسیا در هنگ کنگ برگزار شد و بدنسازان ایرانی در این مسابقات درخشش بی نظیری داشتند.
از امروز ۲۷ اکتبر فصل دوم سریال Stranger Things از نتفلیکس نمایش داده خواهد شد که کای گرین در آن ایفای نقش خواهد کرد.
برای اطلاع از آخرین و جدیدترین مطالب بدنسازی کانال تلگرام فیتنس پرو را دنبال کنید.
۳ پست برتر هفته به ترتیب به تام کلمن، آرش رهبر و کریس بام‌ستد تعلق دارد.
این شما و ۲۰ پست منتخب هفته که بدنسازان در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته اند.

۱Tom Coleman

A post shared by Tom Coleman (@tomocoleman) on

۲Chris Bumstead

A post shared by Chris Bumstead (@cbum_) on

۳آرش رهبر

۴Sadik Hadzovic

A post shared by SADIK HADZOVIC (@sadikhadzovic) on

۵آریا صفایی

۶Ulisses Jr

A post shared by Ulissesworld (@ulissesworld) on

۷مجید قمری

A post shared by Majid Ghamari (@majidghamarii) on

۸Calum VonMoger

۹Artemus Dolgin

A post shared by Artemus Dolgin (@artemusdolgin) on

۱۰بنیامین جهرمی

۱۱محمد کاشانکی

۱۲Shaun Standrige

۱۳مهدی شرافت

۱۴Sergi Constance

۱۵Simeon Panda

A post shared by Simeon Panda® (@simeonpanda) on

۱۶Max Philisaire

۱۷Steve Cook

A post shared by Steve Cook (@stevecook) on

۱۸Kai Greene

A post shared by Kai Greene (@kaigreene) on

۱۹Phil Heath

A post shared by Phil Heath (@philheath) on

۲۰Joey Swoll

A post shared by Joey Swoll (@joeyswoll) on

→ مطلب قبلی

اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 76

مطلب بعدی ←

اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 78

در مورد پوریا آریانپور

از بچگی علاقه زیادی به ورزش داشتم و همین علاقه موجب شد از 4 سالگی برم و ژیمناستیک یاد بگیرم، هرچی بزرگتر شدم علاقه مندیم به ورزش های دیگه بیشتر شد و به بسکتبال و فوتبال و کوه نوردی علاقه مند شدم از 3 سال پیش بدنسازی رو شروع کردم و 2 سال رو صرف بدنسازی حرفه ای کردم.

دیدگاه شما درباره ی این مطلب چیست؟

عضو کانال تلگرام فیتنس پرو شوید. کلیک کن!