اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 66

در هفته‌ای که گذشت المپیایی‌ها برخلاف سال‌های گذشته در اینستاگرام غوغا کرده‌اند و هر کدام به نحوی در حال نمایش پکیجی که برای امسال آماده کردند، هستند. رولی وینکلار با عکس جدیدی که در اینستاگرام خود گذاشته خبر از آمادگی برای آقای المپیا شدن میدهد. سدیک هدزویچ هم دیروز در تمرین خود که در ساختمان مرکزی وبسایت بادی بیلدینگ انجام میداد بصورت زنده از طریق یوتیوب، فیسبوک و اینستاگرام پخش کرده بود که برای نفر اول شدن در رشته فیزیک کلاسیک خود را آماده می‌کند و جرمی بوندیا، سرجی کنستانس، جرمی پوت‌وین و آندره فرگوسن در رشته فیزیک در اینستاگرام طوفان بپا کرده‌اند. در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام فیتنس پرو پوشش این اخبار وجود دارد که میتوانید مشاهده کنید.
۳ پست برتر هفته به ترتیب به تام کلمن، سرجی کنستانس و ریان تری تعلق دارد.
این شما و ۲۰ پست منتخب هفته که بدنسازان در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته اند.

۱Tom Coleman

A post shared by Tom Coleman 🇬🇧 (@tomocoleman) on

۲Sergi Constance

A post shared by Sergi Constance (@sergiconstance) on

۳Ryan Terry

A post shared by Ryan Terry (@ryanjterry) on

۴Jeremy Buendia

A post shared by 3x Mr. Olympia Physique Champ (@jeremy_buendia) on

۵Roelly Winklaar

A post shared by TeamWinklaar (@roellywinklaar) on

۶Dexter Jackson

A post shared by Dexter "The Blade" Jackson (@mrolympia08) on

۷Kai Green

A post shared by Kai Greene (@kaigreene) on

۸Regan Grimes

A post shared by YOUTUBE REGAN GRIMES IFBB PRO (@regangbodybuilding) on

۹Sadik Hadzovic

A post shared by SADIK HADZOVIC (@sadikhadzovic) on

۱۰آرش رهبر

A post shared by IFBBPROArashRahbar (@arash_rahbar) on

۱۱Joey Swoll

A post shared by Joey Swoll (@joeyswoll) on

۱۲Jeremy Potvin

A post shared by IFBB PRO Jeremy Potvin (@jeremypotvin_) on

۱۳Ross Dickerson

A post shared by 🎥YouTube | Dickerson Ross (@dickersonross) on

۱۴Simeon Panda

A post shared by Simeon Panda® (@simeonpanda) on

۱۵Ulisses Jr

A post shared by Ulissesworld (@ulissesworld) on

۱۶Lazar Angelov

A post shared by Lazar Angelov (@lazar_angelov_official) on

۱۷Shaun Standridge

A post shared by 📧WyckedShaun@gmail.com (@wycked_shaun) on

۱۸Kris Gethin

A post shared by Kris Gethin Official (@krisgethin) on

۱۹Jeff Seid

A post shared by Jeff Seid (@jeff_seid) on

۲۰Steve Cook

A post shared by Steve Cook (@stevecook) on