اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 65

در هفته‌ای که گذشت خبر بازگشت دنیس ولف به دنیای بدنسازی توسط دنیس جیمز منتشر شد که دنیس جیمز مربی شخصی بیگ بَد ولف شده است دنیس ولف از ناحیه گردن مصدوم شده بود و بیش از یکسال از دنیای بدنسازی دور بود و امیدوارم بتوانیم این بدنساز را در آینده ای نزدیک بر روی استیج المپیا ببینیم. کمتر از ۹ هفته به المپیا امسال زمان مانده و المپیایی‌ها در اینستاگرام برخلاف سال‌های گذشته غوغا کرده‌اند از نفرات اول هر رشته عکس‌ و ویدئوهای مختلفی منتشر کرده اند که در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام فیتنس پرو پوشش این اخبار وجود دارد که میتوانید مشاهده کنید. اگر خبر داشته باشید محمد کاشانکی تنها نماینده ایران در رشته فیزیک مدتی پیش به سفارت آمریکا در امارات مراجعه کرد و درخواست ویزای وی رد شد و آریا صفایی که ایرانیست اما با تابعیت آمریکا بوده و با دو بدنساز دیگر در انتظار دریافت امتیاز است که امیدواریم از بین این سه نفر آریای عزیز امتیاز بیشتری کسب و به المپیا راه پیدا کند.
۳ پست برتر هفته به ترتیب به تام کلمن، سادیک هادزویچ و سرجی کنستانس تعلق دارد.
این شما و ۲۰ پست منتخب هفته که بدنسازان در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته اند.

۱Tom Coleman

A post shared by Tom Coleman (@tomocoleman) on

۲Sadik Hadzovic

A post shared by SADIK HADZOVIC (@sadikhadzovic) on

۳Sergi Constance

A post shared by Sergi Constance (@sergiconstance) on

۴Ryan Terry

A post shared by Ryan Terry (@ryanjterry) on

۵Jeremy Potvin

A post shared by IFBB PRO Jeremy Potvin (@jeremypotvin_) on

۶Ross Dickerson

A post shared by 🎥YouTube | Dickerson Ross (@dickersonross) on

۷Steve Cook

A post shared by Steve Cook (@stevecook) on

۸Shaun Standridge

A post shared by 📧WyckedShaun@gmail.com (@wycked_shaun) on

۹Kai Green

A post shared by Kai Greene (@kaigreene) on

۱۰Jeremy Buenida

A post shared by 3x Mr. Olympia Physique Champ (@jeremy_buendia) on

۱۱Dennis Wolf

A post shared by Dennis Wolf (@denniswolfifbbpro) on

۱۲آرش رهبر

A post shared by IFBBPROArashRahbar (@arash_rahbar) on

۱۳Simeon Panda

A post shared by Simeon Panda® (@simeonpanda) on

۱۴Kris Gethin

A post shared by Kris Gethin Official (@krisgethin) on

۱۵Devin Physique

A post shared by Youtube | Devin Physique (@devinphysique) on

۱۶Gerardo Gabriel

A post shared by GERARDO GABRIEL 🤴🏻 (@gerardo_gabriel) on

۱۷مهدی شرافت

A post shared by Men's Physique (@mehdisherafat_ifbbpro) on

۱۸محمد کاشانکی

A post shared by MENS PHYSIQUE IFBB PRO (@mohammadkashanaki_ifbbpro) on

۱۹Jeff Seid

A post shared by Jeff Seid (@jeff_seid) on

۲۰Phil Heath

A post shared by Phil Heath (@philheath) on

محاسبه‌گر