یک قدم جلوتر از گذشته خود با محاسبه‌گرهای فیتنس پرو ورود به محاسبه‌گر

اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 57

این هفته اینستاگرام بدنسازان درگیر مسابقات نیویورک پرو بود که پوشش خبری اون رو از طریق صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام فیتنس پرو به اطلاع دنبال کنندگان رسوندیم و از طرفی نیز امضای قرارداد المپیایی‌های امسال نیز در نوع خود خبرساز شده بود محمد کاشانکی عزیز اولین ایرانی حاضر در المپیا ۲۰۱۷ خواهد بود که در رشته فیزیک شرکت خواهد کرد و خیلی خوشحال هستیم که ایران سرانجام یک نماینده خوب در رشته فیزیک المپیا نیز خواهد داشت.
۳ پست برتر هفته به ترتیب به تام کلمن، پست دوم به سرجی کنستانس که برای فیزیک پرو آرنولد کلاسیک اروپا در دوره کات به سر میبرد و پست سوم به استیو کوک تعلق دارد.
پیشنهاد میکنم عضو کانال تلگرام فیتنس پرو شوید و از آخرین اخبار و مطالب بدنسازی مطلع باشید.
این شما و ۲۰ پست منتخب هفته که بدنسازان در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته اند.

۱Tom Coleman

A post shared by Tom Coleman (@tomocoleman) on

۲Sergi Constance

۳Steve Cook

A post shared by Steve Cook (@stevecook) on

۴Gerardo Gabriel

۵Andre Ferguson

۶Mike O Hearn

A post shared by Mike O’Hearn (@mikeohearn) on

۷Ryan J Terry

A post shared by Ryan Terry (@ryanjterry) on

۸Kai Greene

A post shared by Kai Greene (@kaigreene) on

۹Jeff Seid

A post shared by Jeff Seid (@jeff_seid) on

۱۰Ulisses Jr

A post shared by Ulissesworld (@ulissesworld) on

۱۱آریا صفایی

۱۲Shaun Standrige

۱۳Phil Heath

A post shared by Phil Heath (@philheath) on

۱۴بنیامین جهرمی

۱۵Ross Dickerson

۱۶Joey Swoll

A post shared by Joey Swoll (@joeyswoll) on

۱۷Max Philisaire

۱۸Calum Von Moger

A post shared by CALUM VON MOGER (@calumvonmoger) on

۱۹Simeon Panda

A post shared by Simeon Panda® (@simeonpanda) on

۲۰آرش رهبر

→ مطلب قبلی

اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 56

مطلب بعدی ←

اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 58

در مورد پوریا آریانپور

از بچگی علاقه زیادی به ورزش داشتم و همین علاقه موجب شد از 4 سالگی برم و ژیمناستیک یاد بگیرم، هرچی بزرگتر شدم علاقه مندیم به ورزش های دیگه بیشتر شد و به بسکتبال و فوتبال و کوه نوردی علاقه مند شدم از 3 سال پیش بدنسازی رو شروع کردم و 2 سال رو صرف بدنسازی حرفه ای کردم.

دیدگاه شما درباره ی این مطلب چیست؟

عضو کانال تلگرام فیتنس پرو شوید. کلیک کن!