اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 57

این هفته اینستاگرام بدنسازان درگیر مسابقات نیویورک پرو بود که پوشش خبری اون رو از طریق صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام فیتنس پرو به اطلاع دنبال کنندگان رسوندیم و از طرفی نیز امضای قرارداد المپیایی‌های امسال نیز در نوع خود خبرساز شده بود محمد کاشانکی عزیز اولین ایرانی حاضر در المپیا ۲۰۱۷ خواهد بود که در رشته فیزیک شرکت خواهد کرد و خیلی خوشحال هستیم که ایران سرانجام یک نماینده خوب در رشته فیزیک المپیا نیز خواهد داشت.
۳ پست برتر هفته به ترتیب به تام کلمن، پست دوم به سرجی کنستانس که برای فیزیک پرو آرنولد کلاسیک اروپا در دوره کات به سر میبرد و پست سوم به استیو کوک تعلق دارد.
پیشنهاد میکنم عضو کانال تلگرام فیتنس پرو شوید و از آخرین اخبار و مطالب بدنسازی مطلع باشید.
این شما و ۲۰ پست منتخب هفته که بدنسازان در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته اند.

۱Tom Coleman

A post shared by Tom Coleman (@tomocoleman) on

۲Sergi Constance

A post shared by Sergi Constance (@sergiconstance) on

۳Steve Cook

A post shared by Steve Cook (@stevecook) on

۴Gerardo Gabriel

A post shared by Gerardo Gabriel (@gerardo_gabriel) on

۵Andre Ferguson

A post shared by IFBB PRO Andre Ferguson♎♎🇯🇲🇯🇲 (@luckylibra213) on

۶Mike O Hearn

A post shared by Mike O’Hearn (@mikeohearn) on

۷Ryan J Terry

A post shared by Ryan Terry (@ryanjterry) on

۸Kai Greene

A post shared by Kai Greene (@kaigreene) on

۹Jeff Seid

A post shared by Jeff Seid (@jeff_seid) on

۱۰Ulisses Jr

A post shared by Ulissesworld (@ulissesworld) on

۱۱آریا صفایی

A post shared by Arya Saffaie IFBB PRO Olympian (@arya_ifbbpro) on

۱۲Shaun Standrige

A post shared by 📧WyckedShaun@gmail.com (@wycked_shaun) on

۱۳Phil Heath

A post shared by Phil Heath (@philheath) on

۱۴بنیامین جهرمی

A post shared by Benyamin Jahromi (@benyaminjahromi) on

۱۵Ross Dickerson

A post shared by 🎥YouTube | Dickerson Ross (@dickersonross) on

۱۶Joey Swoll

A post shared by Joey Swoll (@joeyswoll) on

۱۷Max Philisaire

A post shared by M Δ X | PHILISAIRE (@maxthebody) on

۱۸Calum Von Moger

A post shared by CALUM VON MOGER (@calumvonmoger) on

۱۹Simeon Panda

A post shared by Simeon Panda® (@simeonpanda) on

۲۰آرش رهبر

A post shared by IFBBPROArashRahbar (@arash_rahbar) on

محاسبه‌گر