اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 96

اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 96

هانی رامبد بصورت رسمی خبر مربیگری هادی چوپان را اعلام کرد.

پس از ۳ هفته بدلیل تعطیلات عید نوروز دوباره بازگشتیم ساعاتی پیش هانی رامبد خبر مربیگری هادی چوپان را بصورت رسمی اعلام کرد و این دو عزیز به همراه دیگر ورزشکاران ایرانی مثل آرش رهبر و پیمان رجبی در نمایشگاه فیبو آلمان حضور خواهند داشت.
برای اطلاع از آخرین اخبار کانال تلگرام فیتنس پرو را دنبال کنید.
۳ پست برتر هفته به ترتیب به هادی چوپان که ویدئو اعلام هدایت او توسط هانی رامبد است، سرگی کنستانس بی نظیر و راس دیکرسون می‌رسد.
۲۰ پست برتر بدنسازان این هفته را در ادامه مشاهد خواهید کرد.

۱هادی چوپان

A post shared by Hadi Choopan (@hadi_choopan) on

۲Sergi Constance

A post shared by Sergi Constance (@sergiconstance) on

۳Ross Dickerson

A post shared by 🎥YouTube | Dickerson Ross (@dickersonross) on

۴Andre Ferguson

A post shared by IFBB PRO Andre Ferguson♎♎🇯🇲🇯🇲 (@luckylibra213) on

۵Chris Bumstead

A post shared by Chris Bumstead (@cbum) on

۶آریا صفایی

A post shared by Arya Saffaie IFBB Pro Olympian (@arya_saffaie) on

۷آرش رهبر

A post shared by IFBBPROArashRahbar (@arash_rahbar) on

۸جعفر غفارنژاد

A post shared by Jafar Ghafarnezhad (@ifbbpro.jafarghafarnezhad) on

۹Ulisses Jr

A post shared by Ulissesworld (@ulissesworld) on

۱۰محمد کاشانکی

A post shared by MENS PHYSIQUE IFBB PRO (@mohammadkashanaki_ifbbpro) on

۱۱Zac Smith

A post shared by 🌎THE ONLINE TRAINER🌏 (@zacsmithfitness) on

۱۲Tavi Castro

A post shared by TΛVI (@tavicastro) on

۱۳Sadik Hadzoic

A post shared by SADIK HADZOVIC (@sadikhadzovic) on

۱۴بنیامین جهرمی

A post shared by Benyamin Jahromi (@benyaminjahromi) on

۱۵مهدی شرافت

A post shared by Men's Physique (@mehdisherafat_ifbbpro) on

۱۶Kai Greene

A post shared by Kai Greene (@kaigreene) on

۱۷پیمان رجبی

A post shared by ⠀⠀ ⠀⠀ ⠀⠀ ⠀⠀⠀Peyman Rajabi (@peymanrajabii) on

۱۸Joey Swoll

A post shared by Joey Swoll (@joeyswoll) on

۱۹Tom Coleman

A post shared by Tom Coleman 🇬🇧 (@tomocoleman) on

۲۰Jeremy Buendia

A post shared by 4x Mr. Olympia Physique Champ (@jeremy_buendia) on

محاسبه‌گر