20-bodybuilder-instagrams-vol-95

اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 95

در آرنولد کلاسیک اوهایو 2018 دسته فیزیک کلاسیک آرش رهبر نفر دوم شد...

در هفته‌ای که گذشت مسابقات آرنولد کلاسیک اوهایو ۲۰۱۸ برگزار شد و در دسته وزن آزاد ویلیام بوناک، ۲۱۲ پوند کمال الگرگانی، فیزیک کلاسیک برون آنسلی و نفر دوم آرش رهبر، فیزیک آندره فرگوسن، فیزیک بانوان شانیک گرنت، فیتنس ویتنی جونز، فیگور کاندیک لویزکارتر، بیکینی آنجلیکا تشیرا نفر اول شدند.
برای اطلاع از آخرین اخبار کانال تلگرام فیتنس پرو را دنبال کنید.
۳ پست برتر هفته به ترتیب به آرش رهبر با اجرای بی‌نظیرش در آرنولد کلاسیک که آرنولد شوارتزنگر را به وجد آورد، ویلیام بوناک که برای اولین بار نفر اول شد و برون آنسلی نفر اول فیزیک کلاسیک در اولین دوره‌ی آن در آرنولد کلاسیک تعلق دارد.
این شما و ۲۰ پست منتخب هفته که بدنسازان در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته اند.

۱آرش رهبر

A post shared by IFBBPROArashRahbar (@arash_rahbar) on

۲william Bonac

A post shared by IFBB William The Conqueror (@william_bonac) on

۳Breon Ansley

A post shared by Breon M. Ansley (@breonma_) on

۴Andre Ferguson

A post shared by IFBB PRO Andre Ferguson♎♎🇯🇲🇯🇲 (@luckylibra213) on

۵Sergi Constance

A post shared by Sergi Constance (@sergiconstance) on

۶Ross Dickerson

A post shared by 🎥YouTube | Dickerson Ross (@dickersonross) on

۷Shaun Standrige

A post shared by 📧WyckedShaun@gmail.com (@wycked_shaun) on

۸Kai Greene

A post shared by Kai Greene (@kaigreene) on

۹Jeremy Buendia

A post shared by 4x Mr. Olympia Physique Champ (@jeremy_buendia) on

۱۰Chris Bumstead

A post shared by Chris Bumstead (@cbum) on

۱۱Ulisses Jr

A post shared by Ulissesworld (@ulissesworld) on

۱۲Tom Coleman

A post shared by Tom Coleman (@tomocoleman) on

۱۳Simeon Panda

A post shared by Simeon Panda® (@simeonpanda) on

۱۴Tavi Castro

A post shared by TΛVI (@tavicastro) on

۱۵Zac Smith

A post shared by 🌎THE ONLINE TRAINER🌏 (@zacsmithfitness) on

۱۶Jeremy Potvin

A post shared by IFBB PRO Jeremy Potvin (@jeremypotvin_) on

۱۷محمد کاشانکی

A post shared by MENS PHYSIQUE IFBB PRO (@mohammadkashanaki_ifbbpro) on

۱۸Max Philisaire

A post shared by M Δ X | PHILISAIRE (@maxthebody) on

۱۹Joey Swoll

A post shared by Joey Swoll (@joeyswoll) on

۲۰Steve Cook

A post shared by Steve Cook (@stevecook) on

محاسبه‌گر