اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 91

برای چندمین بار متوالی رونی کلمن افسانه‌ای زیر تیغ جراحی رفت...

در هفته‌ای که گذشت آقای O رونی کلمن افسانه‌ای در صفحه اینستاگرام خود از دنبال کنندگانش خواست برای موفقیت آمیز بودن جراحی لگن وی دعا کنند او برای چندمین بار است که جهت جراحی‌های مختلف قرار می‌گیرد و تمامی این جراحی‌ها آثار رکوردهای بی نظیری است که وی در دوران پاورلیفتینگ و بدنسازی باقی‌مانده است.
فیتنس پرو در دهمین جشنواره وب و موبایل ایران جز ۵ وبسایت کاندید دسته ورزش و تندرستی قرار گرفته که از طریق این لینک یا شماره‌گیری کد *۳*۳۳*۲۰۸۲۴# از طریق خطوط همراه اول از ما حمایت کنید.
برای اطلاع از آخرین و جدیدترین مطالب بدنسازی کانال تلگرام فیتنس پرو را دنبال کنید.
۳ پست برتر هفته به ترتیب به سرگی کنستانس، جیسون پوستِن و تام کلمن تعلق دارد.
این شما و ۲۰ پست منتخب هفته که بدنسازان در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته اند.

۱Sergi Constance

A post shared by Sergi Constance (@sergiconstance) on

۲Jason Poston

A post shared by Jason Poston (@jasonpostonpro) on

۳Tom Coleman

A post shared by Tom Coleman 🇬🇧 (@tomocoleman) on

۴مهدی شرافت

A post shared by Men's Physique (@mehdisherafat_ifbbpro) on

۵Jeremy Buendia

A post shared by 4x Mr. Olympia Physique Champ (@jeremy_buendia) on

۶Jeremy Potvin

A post shared by IFBB PRO Jeremy Potvin (@jeremypotvin_) on

۷Ulisses Jr

A post shared by Ulissesworld (@ulissesworld) on

۸Ross Dickerson

A post shared by 🎥YouTube | Dickerson Ross (@dickersonross) on

۹آریا صفایی

A post shared by Arya Saffaie IFBB Pro Olympian (@arya_saffaie) on

۱۰Tavi Castro

A post shared by TΛVI (@tavicastro) on

۱۱Simeon Panda

A post shared by Simeon Panda® (@simeonpanda) on

۱۲Zac Smith

A post shared by 🌎THE ONLINE TRAINER🌏 (@zacsmithfitness) on

۱۳آرش رهبر

A post shared by IFBBPROArashRahbar (@arash_rahbar) on

۱۴Kaden Nguyen

A post shared by Kaden Nguyen (@vipergq) on

۱۵Kai Greene

A post shared by Kai Greene (@kaigreene) on

۱۶Phil Heath

A post shared by Phil Heath (@philheath) on

۱۷هادی چوپان

A post shared by Hadi Choopan (@hadi_choopan) on

۱۸Jeff Seid

A post shared by Jeff Seid (@jeff_seid) on

۱۹Steve Cook

A post shared by Steve Cook (@stevecook) on

۲۰Artemus Dolgin

A post shared by Artemus Dolgin (@artemusdolgin) on

محاسبه‌گر