یک قدم جلوتر از گذشته خود با محاسبه‌گرهای فیتنس پرو ورود به محاسبه‌گر

اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 91

برای چندمین بار متوالی رونی کلمن افسانه‌ای زیر تیغ جراحی رفت...

در هفته‌ای که گذشت آقای O رونی کلمن افسانه‌ای در صفحه اینستاگرام خود از دنبال کنندگانش خواست برای موفقیت آمیز بودن جراحی لگن وی دعا کنند او برای چندمین بار است که جهت جراحی‌های مختلف قرار می‌گیرد و تمامی این جراحی‌ها آثار رکوردهای بی نظیری است که وی در دوران پاورلیفتینگ و بدنسازی باقی‌مانده است.
فیتنس پرو در دهمین جشنواره وب و موبایل ایران جز ۵ وبسایت کاندید دسته ورزش و تندرستی قرار گرفته که از طریق این لینک یا شماره‌گیری کد *۳*۳۳*۲۰۸۲۴# از طریق خطوط همراه اول از ما حمایت کنید.
برای اطلاع از آخرین و جدیدترین مطالب بدنسازی کانال تلگرام فیتنس پرو را دنبال کنید.
۳ پست برتر هفته به ترتیب به سرگی کنستانس، جیسون پوستِن و تام کلمن تعلق دارد.
این شما و ۲۰ پست منتخب هفته که بدنسازان در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته اند.

۱Sergi Constance

۲Jason Poston

۳Tom Coleman

۴مهدی شرافت

۵Jeremy Buendia

۶Jeremy Potvin

۷Ulisses Jr

A post shared by Ulissesworld (@ulissesworld) on

۸Ross Dickerson

۹آریا صفایی

۱۰Tavi Castro

A post shared by TΛVI (@tavicastro) on

۱۱Simeon Panda

A post shared by Simeon Panda® (@simeonpanda) on

۱۲Zac Smith

۱۳آرش رهبر

۱۴Kaden Nguyen

A post shared by Kaden Nguyen (@vipergq) on

۱۵Kai Greene

A post shared by Kai Greene (@kaigreene) on

۱۶Phil Heath

A post shared by Phil Heath (@philheath) on

۱۷هادی چوپان

A post shared by Hadi Choopan (@hadi_choopan) on

۱۸Jeff Seid

A post shared by Jeff Seid (@jeff_seid) on

۱۹Steve Cook

A post shared by Steve Cook (@stevecook) on

۲۰Artemus Dolgin

→ مطلب قبلی

اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 90

مطلب بعدی ←

اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 92

در مورد پدرام آریانپور

دیدگاه شما درباره ی این مطلب چیست؟

عضو کانال تلگرام فیتنس پرو شوید. کلیک کن!