یک قدم جلوتر از گذشته خود با محاسبه‌گرهای فیتنس پرو ورود به محاسبه‌گر

اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 85

دنیس ولف با حضور در آرنولد کلاسیک اوهایو در سال 2018 بازخواهد گشت...

در هفته‌ای که گذشت اینستاگرام بدنسازان بخاطر کریسمس جوی آرام داشت و ۱۰ هفته دیگر مسابقات آرنولد کلاسیک اوهایو برگزار میشود که از هادی چوپان در دسته ۲۱۲ پوند دعوت به حضور شده است و قرار است در وزن آزاد دنیس ولف حضور داشته باشد و رقابتی جذاب خواهد بود.
برای اطلاع از آخرین و جدیدترین مطالب بدنسازی کانال تلگرام فیتنس پرو را دنبال کنید.
۳ پست برتر هفته به ترتیب به تام کلمن، سرگی کنستانس و محمد کاشانکی تعلق دارد.
این شما و ۲۰ پست منتخب هفته که بدنسازان در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته اند.

۱Tom Coleman

۲Sergi Constance

۳محمد کاشانکی

۴هادی چوپان

A post shared by Hadi Choopan (@hadi_choopan) on

۵پیمان رجبی

A post shared by Peyman Rajabi (@peymanrajabii) on

۶Chris Bumstead

A post shared by Chris Bumstead (@cbum_) on

۷Jeff Seid

A post shared by Jeff Seid (@jeff_seid) on

۸Ulisses Jr

A post shared by Ulissesworld (@ulissesworld) on

۹Jeremy Potvin

۱۰Gerardo Gabriel

۱۱Simeon Panda

A post shared by Simeon Panda® (@simeonpanda) on

۱۲Sadik Hadzovic

A post shared by SADIK HADZOVIC (@sadikhadzovic) on

۱۳Tavi Castro

A post shared by TΛVI (@tavicastro) on

۱۴مهدی شرافت

۱۵Steve Cook

A post shared by Steve Cook (@stevecook) on

۱۶Artemus Dolgin

A post shared by Artemus Dolgin (@artemusdolgin) on

۱۷kai Greene

A post shared by Kai Greene (@kaigreene) on

۱۸Phil Heath

A post shared by Phil Heath (@philheath) on

۱۹Max Philisaire

۲۰Shaun Standrige

→ مطلب قبلی

اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 84

مطلب بعدی ←

۱۰ مرد مشهور و خوش هیکل سال ۲۰۱۷

در مورد پدرام آریانپور

دیدگاه شما درباره ی این مطلب چیست؟