اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 78

کای گرین ستاره هالووین امسال در بین بدنسازان...

در هفته‌ای که گذشت در خارج از ایران جشن هالووین برگزار شد و اکثر بدنسازان با لباس‌های عجیب خود در اینستاگرام پست‌های مختلفی منتشر کردند که بهترین آن به ویدئو کای گرین تعلق دارد که پنجمین پست برتر هفته است.
این هفته مسابقات بین المللی بدنسازی اسپانیا برگزار میشود که امیدواریم بدنسازان ایرانی شرکت کننده در این مسابقات طلایی بازگردند.
محمد کاشانکی و آبتین شکرآبی در اینستاگرام خود اعلام کردند که در مسابقات لیگ حرفه ifbb سن مارینو ایتالیا در دسته فیزیک و فیزیک کلاسیک حضور خواهند داشت.
برای اطلاع از آخرین و جدیدترین مطالب بدنسازی کانال تلگرام فیتنس پرو را دنبال کنید.
۳ پست برتر هفته به ترتیب به سرگی کنستانس، جرمی بوندیا و پیمان رجبی تعلق دارد.
این شما و ۲۰ پست منتخب هفته که بدنسازان در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته اند.

۱Sergi Constance

A post shared by Sergi Constance (@sergiconstance) on

۲Jeremy Buendia

A post shared by 4x Mr. Olympia Physique Champ (@jeremy_buendia) on

۳پیمان رجبی

A post shared by Peyman Rajabi🇮🇷 (@peymanrajabii) on

۴Chris Bumstead

A post shared by Chris Bumstead (@cbum_) on

۵Kai Greene

A post shared by Kai Greene (@kaigreene) on

۶Shaun Standrige

A post shared by 📧WyckedShaun@gmail.com (@wycked_shaun) on

۷محمد کاشانکی

A post shared by MENS PHYSIQUE IFBB PRO (@mohammadkashanaki_ifbbpro) on

۸Tom Coleman

A post shared by Tom Coleman (@tomocoleman) on

۹Sadik Hadzovic

A post shared by SADIK HADZOVIC (@sadikhadzovic) on

۱۰Jeremy Potvin

A post shared by IFBB PRO Jeremy Potvin (@jeremypotvin_) on

۱۱مهدی شرافت

A post shared by Men's Physique (@mehdisherafat_ifbbpro) on

۱۲اکبر سرباز

A post shared by اکبر سرباز (@akbar__sarbaz) on

۱۳Jeff Seid

A post shared by Jeff Seid (@jeff_seid) on

۱۴آرش رهبر

A post shared by IFBBPROArashRahbar (@arash_rahbar) on

۱۵Ulisses Jr

A post shared by Ulissesworld (@ulissesworld) on

۱۶آریا صفایی

A post shared by Arya Saffaie IFBB Pro Olympian (@arya_saffaie) on

۱۷Max Philisaire

A post shared by M Δ X | PHILISAIRE (@maxthebody) on

۱۸Calum Von Moger

A post shared by CALUM VON MOGER 🇦🇺 (@calumvonmoger) on

۱۹بنیامین جهرمی

A post shared by Benyamin Jahromi (@benyaminjahromi) on

۲۰Joey Swoll

A post shared by Joey Swoll (@joeyswoll) on