اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 64

در هفته‌ای که گذشت واکنش‌ها به اورالی، دریافت کارت حرفه‌‌ای و حضور مستقیم در المپیا سرگی کنستانس بقدری بالا گرفت که صفحات اینستاگرام مرتبط با بدنسازی ایرانی و خارجی نظرات مختلفی بیان کردند و بدتر از اون برخی از بدنسازان مشهور مانند جیف سید در زیر پست سرگی نظرات انتقادی دادند که واقعا چنین کاری در دنیای بدنسازی جای تاسف دارد و باعث زیرسوال بردن روح این حرفه میشود. ۹ هفته به المپیا امسال زمان مانده و رولی وینکلار با انتشار عکسی جدید از خود رسما برای حضور در بین ۵ نفر اول برنامه ریزی جدی کرده است رولی در حال حاضر ۲۸۷ پوند معادل ۱۳۰ کیلوگرم است. پیشنهاد می‌کنم در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام فیتنس پرو عضو شوید و از اخبار و حواشی دنیای تناسب اندام و بدنسازی مطلع شوید.
۳ پست برتر هفته به ترتیب به سرجی کنستانس یکه تاز، ریان تری و جراردو گابریل تعلق دارد.
این شما و ۲۰ پست منتخب هفته که بدنسازان در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته اند.

۱Sergi Constance

A post shared by Sergi Constance (@sergiconstance) on

۲Ryan Terry

A post shared by Ryan Terry (@ryanjterry) on

۳Gerardo Gabriel

A post shared by GERARDO GABRIEL 🤴🏻 (@gerardo_gabriel) on

۴Tom Coleman

A post shared by Tom Coleman (@tomocoleman) on

۵خداداد شفیع پور

A post shared by 🎖خداداد شفیع پور🎖 (@khodadad_ifbbpro) on

۶Sadik Hadzovic

A post shared by SADIK HADZOVIC (@sadikhadzovic) on

۷Roelly Winklaar

A post shared by TeamWinklaar (@roellywinklaar) on

۸Ross Dickerson

A post shared by 🎥YouTube | Dickerson Ross (@dickersonross) on

۹شاهین ذوالفقاری

A post shared by Shahin Zolfaghari (@shahinzolfaghari.officialpage) on

۱۰Ulisses Jr

A post shared by Ulissesworld (@ulissesworld) on

۱۱Simeon Panda

A post shared by Simeon Panda® (@simeonpanda) on

۱۲Shaun Standridge

A post shared by 📧WyckedShaun@gmail.com (@wycked_shaun) on

۱۳Kris Gethin

A post shared by Kris Gethin Official (@krisgethin) on

۱۴آریا صفایی

A post shared by Arya Saffaie IFBB Pro Olympian (@arya_saffaie) on

۱۵Joey Swoll

A post shared by Joey Swoll (@joeyswoll) on

۱۶Max Philisaire

A post shared by M Δ X | PHILISAIRE (@maxthebody) on

۱۷محمد کاشانکی

A post shared by MENS PHYSIQUE IFBB PRO (@mohammadkashanaki_ifbbpro) on

۱۸Jeremy Buendia

A post shared by 3x Mr. Olympia Physique Champ (@jeremy_buendia) on

۱۹Jeff Seid

A post shared by Jeff Seid (@jeff_seid) on

۲۰Artemus Dolgin

A post shared by Artemus Dolgin (@artemusdolgin) on

محاسبه‌گر