یک قدم جلوتر از گذشته خود با محاسبه‌گرهای فیتنس پرو ورود به محاسبه‌گر

اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 61

در هفته ای که گذشت جو آرامی بر اینستاگرام بدنسازان حاکم این هفته بردلی مارتین پس از مصدومیت از ناحیه آرنج مجددا تمرین خودش رو شروع کرد و هانی رامبد و جرمی بوندیا بزودی برنامه تمرین جدیدی را منتشر خواهند کرد که پس از انتشار در وبسایت قرار داده خواهد شد. پیشنهاد می‌کنم در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام فیتنس پرو عضو شوید و از آخرین مطالب دنیای تناسب اندام مطلع شوید.

۳ پست برتر هفته به ترتیب به سرجی کنستانس یکه تاز و جف سید جوان تعلق دارد.
این شما و ۲۰ پست منتخب هفته که بدنسازان در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته اند.

۱Sergi Constance

۲Tom Coleman

A post shared by Tom Coleman (@tomocoleman) on

۳Jeff Seid

A post shared by Jeff Seid (@jeff_seid) on

۴Max Philisare

۵Kris Gethin

۶Andre Ferguson

۷Gerardo Gabriel

۸Ulisses Jr

A post shared by Ulissesworld (@ulissesworld) on

۹Steve Cook

A post shared by Steve Cook (@stevecook) on

۱۰Lazar Angelov

۱۱Flex Lewis

A post shared by Flex Lewis™ (@flex_lewis) on

۱۲Dexter Jackson

۱۳Kai Greene

A post shared by Kai Greene (@kaigreene) on

۱۴Tavi Castro

A post shared by TΛVI (@tavicastro) on

۱۵مهدی شرافت

۱۶Sadik Hadzovic

A post shared by SADIK HADZOVIC (@sadikhadzovic) on

۱۷Artemous Dolgin

A post shared by Artemus Dolgin (@artemusdolgin) on

۱۸Ross Dickerson

۱۹Jeremy Buendia

۲۰Joey Swoll

A post shared by Joey Swoll (@joeyswoll) on

→ مطلب قبلی

اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 60

مطلب بعدی ←

اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 62

در مورد پوریا آریانپور

از بچگی علاقه زیادی به ورزش داشتم و همین علاقه موجب شد از 4 سالگی برم و ژیمناستیک یاد بگیرم، هرچی بزرگتر شدم علاقه مندیم به ورزش های دیگه بیشتر شد و به بسکتبال و فوتبال و کوه نوردی علاقه مند شدم از 3 سال پیش بدنسازی رو شروع کردم و 2 سال رو صرف بدنسازی حرفه ای کردم.

دیدگاه شما درباره ی این مطلب چیست؟

عضو کانال تلگرام فیتنس پرو شوید. کلیک کن!