اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 52

سام اصغری مدل و مربی شخصی ایرانی که بر روی جلد ماه آپریل مجله آیرون من قرار دارد برترین پست این هفته را به خود اختصاص داده است نفر دوم آریا صفایی است که این ویدئو را ۲ روز قبل از مسابقات سَلت سیتی یوتا آمریکا در اینستاگرامش منتشر کرده است و پست سوم هم به بنیامین جهرمی عزیز تعلق دارد. برای دانلود مجله آیرون من نسخه ماه آپریل به کانال تلگرام فیتنس پرو مراجعه کنید.
این شما و ۲۰ پست منتخب هفته که بدنسازان در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته اند.

۱سام اصفری

A post shared by Sam Asghari (@samasghari) on

۲آریا صفایی

۳بنیامین جهرمی

۴Tom Coleman

A post shared by Tom Coleman (@tomocoleman) on

۵Ryan Terry

A post shared by Ryan Terry (@ryanjterry) on

۶Gerardo Gabriel

۷Andre Ferguson

۸Devin Physique

۹Ross Dickerson

۱۰Jeremy Potvin

۱۱Mike O Hearn

A post shared by Mike O'Hearn (@mikeohearn) on

۱۲Max Philisaire

۱۳Phill Heath

A post shared by Phil Heath (@philheath) on

۱۴Shaun Standrige

۱۵Lazar Angelov

۱۶Ulisses Jr

A post shared by Ulissesworld (@ulissesworld) on

۱۷Joey Swoll

A post shared by Joey Swoll (@joeyswoll) on

۱۸Artemus Dolgin

A post shared by Artemus Dolgin (@artemusdolgin) on

۱۹Jeff Seid

A post shared by Jeff Seid (@jeff_seid) on

۲۰Kai Greene

A post shared by Kai Greene (@kaigreene) on

پوریا آریان‌پور

از بچگی علاقه زیادی به ورزش داشتم و همین علاقه موجب خلق فیتنس پرو، گذروندن مربی‌گری درجه 3، مسئول پژوهش و انفورماتیک کراس فیت استان و مطالعه و ترجمه مطالب حوزه ورزش و سلامت شده است. در خارج از دنیای ورزش طراح وب و گرافیک هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *