اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 43

چند هفته‌ای است که بر اینستاگرام جوی آرام پا برجاست و سه عکس برتر بدنساز این هفته عبارتند از: تام کلمن، یکتا، عکسی از فتوشوت سال ۲۰۱۵ سرجی کنستانس که به تازگی در اینستاگرام به اشتراک گذاشته است و سومین عکس برای شان استند بریج میباشد.
این شما و ۲۰ عکس و ویدئو برتر بدنسازان در هفته ای که گذشت.

۱Tom Coleman

A post shared by Tom Coleman (@tomocoleman) on

۲Sergi Constance

۳Shaun Standridge

۴Gerardo Gabriel

۵آریا صفایی

۶Artemus Dolgin

A post shared by Artemus Dolgin (@artemusdolgin) on

۷Ulisses Jr

A post shared by Ulissesworld (@ulissesworld) on

۸Simeon Panda

A post shared by Simeon Panda® (@simeonpanda) on

۹Tavi Castro

A post shared by TΛVI (@tavicastro) on

۱۰Steve Cook

A post shared by Steve Cook (@stevecook) on

۱۱Max Philisaire

۱۲Ross Dickerson

۱۳Jeremy Potvin

۱۴Kai Greene

A post shared by Kai Greene (@kaigreene) on

۱۵Mike O Hearn

A post shared by Mike O'Hearn (@mikeohearn) on

۱۶Sadik Hadzovic

A post shared by Sadik Hadzovic (@sadikhadzovic) on

۱۷بنیامین جهرمی

۱۸Jeremy Buendia

۱۹Lazar Angelov

۲۰Joey Swoll

A post shared by Joey Swoll (@joeyswoll) on

پوریا آریان‌پور

از بچگی علاقه زیادی به ورزش داشتم و همین علاقه موجب خلق فیتنس پرو، گذروندن مربی‌گری درجه 3، مسئول پژوهش و انفورماتیک کراس فیت استان و مطالعه و ترجمه مطالب حوزه ورزش و سلامت شده است. در خارج از دنیای ورزش طراح وب و گرافیک هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.