اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 27

در هفته ای که گذشت ماسل شو دوبی برگزار شد و در اون بدنسازان سرشناسی مانند جی کاتلر، سرجی کنستانس و لازار آنجلو حضور داشتند، در کویت هم جرمی بوندیا و هانی رامبد در سمینار هلث هاووس حضور داشتند و محمد کشانکی عزیز برای حضور در مسابقات المپیا به موسکو رفت تا با اورای ۲ مدال طلا به کارنامه خود اضافه نمایید.
پست برتر هفته به فیگورگیری جرمی بوندیا تعلق دارد که در آخرین روز حضور در کویت این ویدئو را گرفته است، پست دوم به بنیامین جهرمی عزیز تعلق دارد که در تلاش برای آماده سازی مسابقات میباشد و سومین پست به جرارد گابریل میرسد که با بدنی آماده برای مسابقات میرود.
این شما و ۲۰ عکس و ویدئو برتر اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت.

۱Jeremy Buenida

A video posted by 3x Mr. Olympia Physique Champ (@jeremy_buendia) on

۲بنیامین جهرمی

A video posted by Benyamin Jahromi (@benyaminjahromi) on

۳Gerardo Gabriel

A photo posted by Gerardo Gabriel (@gerardo_gabriel) on

۴آرش رهبر

A video posted by IFBBPROArashRahbar (@arash_rahbar) on

۵Ulisses Jr

A photo posted by Ulissesworld (@ulissesworld) on

۶Kai Greene

A photo posted by Kai Greene (@officialkaigreene) on

۷Shaun Standridge

A photo posted by Plans📬WyckedShaun@gmail.com (@wycked_shaun) on

۸محمد کاشانکی

A photo posted by @mohamadkashanaki on

۹مهدی شرافت

A photo posted by mehdi (@mehdisherafatofficial) on

۱۰Lazar Angelov

A photo posted by Lazar Angelov (@lazar_angelov_official) on

۱۱Sadic Hadzovic

A photo posted by Sadik Hadzovic (@sadikhadzovic) on

۱۲Devin Physique

A video posted by Devin Physique (@devinphysique) on

۱۳Ross Dickerson

A video posted by 🎥YouTube | Dickerson Ross (@dickersonross) on

۱۴Phil Heath

A video posted by Phil Heath (@philheath) on

۱۵Bradley Martyn

A video posted by Bradley Martyn (@bradleymartyn) on

۱۶Simeon Panda

A photo posted by Simeon Panda® (@simeonpanda) on

۱۷Tom Coleman

A photo posted by Tom Coleman (@tomocoleman) on

۱۸SErgi Constance

A photo posted by Sergi Constance (@sergiconstance) on

۱۹Obi Vincent

A video posted by OBi vincent (@obi_vincent) on

۲۰شاهین ذوالفقاری

A photo posted by Shahin Zolfaghari (@shahinzolfaghari.officialpage) on

محاسبه‌گر