اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 21

هفته ای که گذشت برای بدنسازی ایران بسیار ناراحت کننده بود متاسفانه با ویزای بابک اکبرنیا موافقت نشد و وی نتوانست در مستر المپیای ۲۱۲ پوند سال ۲۰۱۶ شرکت کند.
این هفته و هفته آینده تب مستر المپیا را دارد دیشب کنفرانس خبری بود و امشب مسابقات شروع میشود و باید دید چه کسانی برنده میشوند، مهدی دلیلی در فیتنس و آرش رهبر در فیزیک کلاسیک، ایرانیان حاضر در مستر المپیا امسال هستند و براشون آرزوی موفقیت میکنیم.
اولین عکس هفته به مهدی دلیلی میرسه با اینکه هنوز بدن وی رو ندیدیم و باید منتظر بمونیم تا روز مسابقه اما برای حمایت از وی جایگاه اول رو به او میدهیم، جایگاه دوم به آرش رهبر تعلق داره به شخصه خیلی دوست دارم امسال فلکس لویز برنده نشود و آرش رهبر جای وی رو بگیره، سومین پست برتر به جرمی بوندیا میرسه که زیر نظر هنی رامبد برگشته تا سومین قهرمانی پی در پی رو بگیرد.
در ادامه ۲۰ عکس و ویدئو برتر بدنسازان در هفته گذشته را مشاهده کنید.

۱مهدی دلیلی

A photo posted by 3rd Place Arnold Classic🇺🇸 (@mehdidalili) on

۲آرش رهبر

A photo posted by IFBBPROArashRahbar (@arash_rahbar) on

۳Jeremy Buendia

A video posted by 2x Mr. Olympia Physique Champ (@jeremy_buendia) on

۴Sadik Hadzovic

A video posted by Sadik Hadzovic (@sadikhadzovic) on

۵Andre Ferguson

A photo posted by IFBB PRO Andre Ferguson♎♎♎ (@luckylibra213) on

۶محمد کاشانکی

A photo posted by @mohamadkashanaki on

۷Shaun Standridge

A photo posted by Plans📬WyckedShaun@gmail.com (@wycked_shaun) on

۸Jeremy Potvin

A photo posted by IFBB PRO Jeremy Potvin (@jeremy_ifbbpro) on

۹Kai Greene

A video posted by Kai Greene (@officialkaigreene) on

۱۰Ross Dickerson

A photo posted by Ross Dickerson (@dickersonross) on

۱۱Tom Coleman

A video posted by Tom Coleman (@tomocoleman) on

۱۲Sergi Constance

A video posted by Sergi Constance (@sergiconstance) on

۱۳Ulisses Jr

A photo posted by Ulisses_world (@ulisses_world) on

۱۴Simeon Panda

A video posted by Simeon Panda® (@simeonpanda) on

۱۵Bradly Martyn

A video posted by Bradley Martyn (@bradleymartyn) on

۱۶مجید قمری

A photo posted by Majid Ghamari (@majidghamarii) on

۱۷شاهین ذوالفقاری

A photo posted by Shahin Zolfaghari (@shahinzolfaghari.officialpage) on

۱۸مهدی شرافت

A photo posted by mehdi (@mehdisherafatofficial) on

۱۹Lazar Angelov

A photo posted by Lazar Angelov (@lazar_angelov_official) on

۲۰Devin Physique

A video posted by Devin Physique (@devinphysique) on

محاسبه‌گر