اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 14

این هفته اولین عکس متعلق به جرمی بوندیاست که همانطور هم که توضیح عکسش نوشته خوشحاله که مثل همیشه هانی رامبد در زمان تمریناتش حضور داره و بهش فشار وارد میکنه تا تمرینش به بهترین نحو تمام بشه، عکس دوم برای آرش راهبر عزیز هست که پاهای وی رو نشون میده که نشان دهنده‌ی جریان خون بالا در بدنش هست و عکس سوم موسی مطهری هست که ما برای وی آرزوی موفقیت هرچه بیشتر را داریم.
در ادامه بیننده ۲۰ عکس برتر بدنسازان که این هفته در اینستاگرام به اشتراک گذاشتند باشید.

۱Jeremy Buendia

A video posted by 2x Mr. Olympia Physique Champ (@jeremy_buendia) on

۲آرش راهبر

A photo posted by IFBBPROArashRahbar (@arash_rahbar) on

۳موسی مطهری

A photo posted by Mousa.motAhari (@mousa.motahari) on

۴Tom Coleman

A photo posted by Tom Coleman (@tomocoleman) on

۵Ross Dickerson

A photo posted by Ross Dickerson (@dickersonross) on

۶مهدی شرافت

A photo posted by mehdi (@mehdisherafatofficial) on

۷بنیامین جهرمی

A photo posted by Benyamin Jahromi (@benyaminjahromi) on

۸Simeon Panda

A photo posted by Simeon Panda® (@simeonpanda) on

۹Clum Von Moger

A photo posted by 🌴☠🌴 (@calumvonmoger) on

۱۰Devin Physique

A video posted by Devin Physique (@devinphysique) on

۱۱Ulisess Jr

A photo posted by Ulissesworld (@ulissesworld) on

۱۲Sadik Hadzovic

A photo posted by Sadik Hadzovic (@sadikhadzovic) on

۱۳Branch Warren

A video posted by Branch Warren (@thebranchwarren) on

۱۴Max Philisiare

A photo posted by M Δ X | PHILISAIRE (@maxthebody) on

۱۵Artemus Dolgin

A photo posted by @artemusdolgin on

۱۶Bradley Martyn

A video posted by Bradley Martyn (@bradleymartyn) on

۱۷شاهین ذوالفقاری

A photo posted by Shahin Zolfaghari (@shahinzolfaghari.officialpage) on

۱۸Joey Swoll

A video posted by Joey Swoll (@joeyswoll) on

۱۹Jeff Seid

A photo posted by Jeff Seid (@jeff_seid) on

۲۰Gerardo Gabriel

A photo posted by Snapchat 👻 Gerardo.Gabriel (@gerardo_gabriel) on

محاسبه‌گر