یک قدم جلوتر از گذشته خود با محاسبه‌گرهای فیتنس پرو ورود به محاسبه‌گر

اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 54

مانند هفته گذشته تام کلمن برترین پست اینستاگرام بدنسازان را از آن خود کرد، نفر دوم هفته آریا صفایی است که در حال آماده سازی برای حضور بر روی استیج است در ۲۸ روز گذشته آریا سومین باری است که در حال آماده سازی است و از قبل نیز آماده‌تر میباشد و پست سوم این هفته را شاون استندبریج بدست آورد.
پیشنهاد میکنم عضو کانال تلگرام فیتنس پرو شوید و از آخرین اخبار و مطالب بدنسازی مطلع باشید.
این شما و ۲۰ پست منتخب هفته که بدنسازان در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته اند.

۱Tom Coleman

A post shared by Tom Coleman (@tomocoleman) on

۲آریا صفایی

۳Shaun Standrige

۴بنیامین جهرمی

۵Andre Ferguson

۶Mike O Hearn

A post shared by Mike O'Hearn (@mikeohearn) on

۷Gerardo Gabriel

۸Ross Dickerson

۹Devin Physique

۱۰Max Philisiare

۱۱Sergi Constance

۱۲Simeon Panda

A post shared by Simeon Panda® (@simeonpanda) on

۱۳Jeff Seid

A post shared by Jeff Seid (@jeff_seid) on

۱۴Jeremy Buendia

۱۵Steve Cook

A post shared by Steve Cook (@stevecook) on

۱۶Kai Greene

A post shared by Kai Greene (@kaigreene) on

۱۷Joey Swoll

A post shared by Joey Swoll (@joeyswoll) on

۱۸Phill Heath

A post shared by Phil Heath (@philheath) on

۱۹سام اصغری

A post shared by Sam Asghari (@samasghari) on

۲۰محمد کاشانکی

→ مطلب قبلی

اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 53

مطلب بعدی ←

اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 55

در مورد پوریا آریانپور

از بچگی علاقه زیادی به ورزش داشتم و همین علاقه موجب شد از 4 سالگی برم و ژیمناستیک یاد بگیرم، هرچی بزرگتر شدم علاقه مندیم به ورزش های دیگه بیشتر شد و به بسکتبال و فوتبال و کوه نوردی علاقه مند شدم از 3 سال پیش بدنسازی رو شروع کردم و 2 سال رو صرف بدنسازی حرفه ای کردم.

دیدگاه شما درباره ی این مطلب چیست؟

عضو کانال تلگرام فیتنس پرو شوید. کلیک کن!