اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 54

مانند هفته گذشته تام کلمن برترین پست اینستاگرام بدنسازان را از آن خود کرد، نفر دوم هفته آریا صفایی است که در حال آماده سازی برای حضور بر روی استیج است در ۲۸ روز گذشته آریا سومین باری است که در حال آماده سازی است و از قبل نیز آماده‌تر میباشد و پست سوم این هفته را شاون استندبریج بدست آورد.
پیشنهاد میکنم عضو کانال تلگرام فیتنس پرو شوید و از آخرین اخبار و مطالب بدنسازی مطلع باشید.
این شما و ۲۰ پست منتخب هفته که بدنسازان در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته اند.

۱Tom Coleman

A post shared by Tom Coleman (@tomocoleman) on

۲آریا صفایی

A post shared by Arya Saffaie IFBB PRO Olympian (@arya_ifbbpro) on

۳Shaun Standrige

A post shared by 📧WyckedShaun@gmail.com (@wycked_shaun) on

۴بنیامین جهرمی

A post shared by Benyamin Jahromi (@benyaminjahromi) on

۵Andre Ferguson

A post shared by IFBB PRO Andre Ferguson♎♎🇯🇲🇯🇲 (@luckylibra213) on

۶Mike O Hearn

A post shared by Mike O'Hearn (@mikeohearn) on

۷Gerardo Gabriel

A post shared by Gerardo Gabriel (@gerardo_gabriel) on

۸Ross Dickerson

A post shared by 🎥YouTube | Dickerson Ross (@dickersonross) on

۹Devin Physique

A post shared by Youtube | Devin Physique (@devinphysique) on

۱۰Max Philisiare

A post shared by M Δ X | PHILISAIRE (@maxthebody) on

۱۱Sergi Constance

A post shared by Sergi Constance (@sergiconstance) on

۱۲Simeon Panda

A post shared by Simeon Panda® (@simeonpanda) on

۱۳Jeff Seid

A post shared by Jeff Seid (@jeff_seid) on

۱۴Jeremy Buendia

A post shared by 3x Mr. Olympia Physique Champ (@jeremy_buendia) on

۱۵Steve Cook

A post shared by Steve Cook (@stevecook) on

۱۶Kai Greene

A post shared by Kai Greene (@kaigreene) on

۱۷Joey Swoll

A post shared by Joey Swoll (@joeyswoll) on

۱۸Phill Heath

A post shared by Phil Heath (@philheath) on

۱۹سام اصغری

A post shared by Sam Asghari (@samasghari) on

۲۰محمد کاشانکی

A post shared by MENS PHYSIQUE IFBB PRO (@mohammadkashanaki_ifbbpro) on

محاسبه‌گر