اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 23

در هفته ای که گذشت مسابقات آرنولد کلاسیک اروپا در اسپانیا جریان داشت و دکستر جکسون برای نهمین بار مقام اول را کسب کرد و اوکسانا گریشینا هم در فیتنس بانوان اول شد، در مسابقات گرند پریکس آسیا در کره جنوبی هم فلکس لویز، ریان تری و کورتنی کینگ قهرمان شدند و متاسفانه بابک اکبرنیا عزیز که در این مسابقات حضور داشت ششم شد. و همچنین محمد کاشانکی عزیز در پرو شو المپیا موسکو حضور خواهد داشت.
اولین عکس هفته به دکستر ۴۶ ساله میرسه، در این سن داشتن چنین بدنی واقعی سخت است، دومین پست برتر به ویدئو فیگورگیری محمد کاشانکی تعلق دارد و سومین پست فیگور کمر آرش رهبر میباشد.
در ادامه ۲۰ عکس و ویدئو برتر بدنسازان در هفته گذشته را مشاهده کنید.

۱Dexter Jackson

A photo posted by Dexter “The Blade” Jackson (@mrolympia08) on

۲محمد کاشانکی

A video posted by @mohamadkashanaki on

۳آرش رهبر

A photo posted by IFBBPROArashRahbar (@arash_rahbar) on

۴Jeremy Buendia

A photo posted by 3x Mr. Olympia Physique Champ (@jeremy_buendia) on

۵Lazar Angelo

A photo posted by Lazar Angelov (@lazar_angelov_official) on

۶Tom Coleman

A photo posted by Tom Coleman (@tomocoleman) on

۷Sadik Hadzovic

A photo posted by Sadik Hadzovic (@sadikhadzovic) on

۸مهدی شرافت

A photo posted by mehdi (@mehdisherafatofficial) on

۹Sergi Constance

A video posted by Sergi Constance (@sergiconstance) on

۱۰Phil Heath

A photo posted by Phil Heath (@philheath) on

۱۱Shaun Standridge

A photo posted by Plans📬WyckedShaun@gmail.com (@wycked_shaun) on

۱۲Ulisses Jr

A photo posted by Ulissesworld (@ulissesworld) on

۱۳Devin Physique

A video posted by Devin Physique (@devinphysique) on

۱۴Bradley Martyn

A video posted by Bradley Martyn (@bradleymartyn) on

۱۵Steve Cook

A photo posted by Steve Cook (@stevecook) on

۱۶Ross Dickerson

A video posted by 🎥YouTube | Dickerson Ross (@dickersonross) on

۱۷Max Philisiare

A photo posted by M Δ X ✖️ PHILISAIRE (@maxthebody) on

۱۸Simeon Panda

A photo posted by Simeon Panda® (@simeonpanda) on

۱۹بابک اکبرنیا

A video posted by ✨﷽🌟 (@babaklamasia) on

۲۰Obi Vincent

A photo posted by OBi vincent (@obi_vincent) on

محاسبه‌گر