اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 15

در هفته ای که گذشت خبرهای زیادی بود مهمترین خبر بنیامین جهرمی عازم آمریکا شد تا در مسابقات انتخابی قبل از المپیا شرکت کند تا بتواند در المپیا حاضر شود با اینکه راهی سخت را دارد اما ما برای وی آرزوی موفقیت و گرفتن مجوز حضور در مستر المپیا امسال را میکنیم، اولیسس جی آر متاسفانه یک وزنه ۲۰ کیلوگرمی روی پاش افتاد و ۳ تا از انگشت های پایش شکست، پست سوم مربوط به دیروز که تولد جی کاتلر بود و فیل هیث در پستی تولد وی را بهش تبریک گفت. پست چهاردهم عکسی از رولی وینکلر هست که نشان از حجم بالای عضلانی وی در چند هفته قبل از المپیا را نشان میدهد فکر میکنم امسال وی تصیمیم دارد بین ۵ نفر اول قرار بگیرد یا شاید هم فیل هیث را بگیرد! باید تا آن روز صبر کنیم.
این شما و ۲۰ عکس برتر بدنسازان در هفته ای که گذشت.

۱بنیامین جهرمی

A photo posted by @benyaminjahromi on

۲Ulisess Jr

A video posted by Ulissesworld (@ulissesworld) on

۳Phil Heath

A photo posted by Phil Heath (@philheath) on

۴Sergi Constace

A photo posted by Sergi Constance (@sergiconstance) on

۵موسی مطهری

A photo posted by Mousa.motAhari (@mousa.motahari) on

۶Tom Coleman

A photo posted by Tom Coleman (@tomocoleman) on

۷Devin Physique

A video posted by Devin Physique (@devinphysique) on

۸Bradley Martyn

A photo posted by Bradley Martyn (@bradleymartyn) on

۹آرش رهبر

A photo posted by IFBBPROArashRahbar (@arash_rahbar) on

۱۰Max Philisiare

A photo posted by M Δ X | PHILISAIRE (@maxthebody) on

۱۱محمد کاشانکی

A photo posted by @mohamadkashanaki on

۱۲Simeon Panda

A video posted by Simeon Panda® (@simeonpanda) on

۱۳شاهین ذوالفقاری

A photo posted by Shahin Zolfaghari (@shahinzolfaghari.officialpage) on

۱۴Roelly Winklaar

A photo posted by TeamWinklaar (@roellywinklaar) on

۱۵Branch Warren

A video posted by Branch Warren (@thebranchwarren) on

۱۶Obi Vincent

A photo posted by OBi vincent (@obi_vincent) on

۱۷Steve Cook

A video posted by Steve Cook (@stevecook) on

۱۸Ross Dickerson

A video posted by Ross Dickerson (@dickersonross) on

۱۹Jeremy Buendia

A video posted by 2x Mr. Olympia Physique Champ (@jeremy_buendia) on

۲۰Jeff Seid

A photo posted by Jeff Seid (@jeff_seid) on

محاسبه‌گر