20-bodybuilder-instagrams-vol-101

اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 101

اولین ویدئو تمرین هانی رامبد و هادی چوپان را در کانال آپارات فیتنس پرو مشاهده کنید.

در هفته‌ای که گذشت جو آرامی حاکم بود و هانی رامبد اولین تمرین با هادی چوپان که در حاشیه نمایشگاه فیبو آلمان بود را در کانال یوتیوب خود منتشر کرد. که شما عزیزان می‌توانید این برنامه تمرین و نکات ریز تمرینی که هانی رامبد بیان می‌کند را در کانال آپارات فیتنس پرو مشاهده کنید.
برای مشاهده جدیدترین مطالب صفحه اینستاگرام فیتنس پرو را دنبال کنید.
۳ پست برتر هفته به ترتیب به تیزر تمرین هادی چوپان زیرنظر هانی رامبد، تام کلمن و سرگی کنستانس می‌رسد.
۲۰ پست برتر بدنسازان این هفته را در ادامه مشاهد خواهید کرد.

۱هادی چوپان

A post shared by Hadi Choopan (@hadi_choopan) on

۲Tom Coleman

A post shared by Tom Coleman 🇬🇧 (@tomocoleman) on

۳Sergi Constance

A post shared by Sergi Constance (@sergiconstance) on

۴Kai Greene

A post shared by Kai Greene (@kaigreene) on

۵آرش رهبر

A post shared by IFBBPROArashRahbar (@arash_rahbar) on

۶Breon Ansley

A post shared by Breon M. Ansley (@breonma_) on

۷Andre Ferguson

A post shared by IFBB PRO Andre Ferguson♎♎🇯🇲🇯🇲 (@luckylibra213) on

۸Ulisses Jr

A post shared by Ulisses_world (@ulisses_world) on

۹Shaun Standrige

A post shared by IFBBPRO🌐 LETS GET WYCKED (@wycked_shaun) on

۱۰Logan Franklin

A post shared by Logan Franklin (@logan_franklin) on

۱۱Sadik Hadzovic

A post shared by SADIK HADZOVIC (@sadikhadzovic) on

۱۲Steve Cook

A post shared by Steve Cook (@stevecook) on

۱۳شاهین ذوالفقاری

A post shared by IFBB PRO Shahin Zolfaghari (@shahinzolfaghari_ifbbpro) on

۱۴اکبر سرباز

A post shared by اکبر سرباز (@akbar__sarbaz) on

۱۵Calum Von Moger

A post shared by CALUM VON MOGER 🇦🇺 (@calumvonmoger) on

۱۶محمد کاشانکی

A post shared by MEN’S PHYSIQUE IFBB PRO (@mohammadkashanaki_ifbbpro) on

۱۷مهدی شرافت

A post shared by Men's Physique (@mehdisherafat_ifbbpro) on

۱۸Joey Swoll

A post shared by Joey Swoll (@joeyswoll) on

۱۹Chris Bumstead

A post shared by Chris Bumstead (@cbum) on

۲۰Phil Heath

A post shared by Phil Heath (@philheath) on

محاسبه‌گر