یک قدم جلوتر از گذشته خود با محاسبه‌گرهای فیتنس پرو ورود به محاسبه‌گر

اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 92

آخرین اخبار و مطالب در کانال تلگرام فیتنس پرو دنبال کنید.

در هفته‌ای که گذشت جو آرامی حاکم بود و برای اطلاع از آخرین و جدیدترین مطالب بدنسازی کانال تلگرام فیتنس پرو را دنبال کنید.
۳ پست برتر هفته به ترتیب به سرگی کنستانس، تاوی کاسترو و جرمی پُتوین تعلق دارد.
این شما و ۲۰ پست منتخب هفته که بدنسازان در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته اند.

۱Sergi Constance

۲Tavi Castro

A post shared by TΛVI (@tavicastro) on

۳Jeremy Potvin

۴Jeremy Buendia

۵Tom Coleman

۶آریا صفایی

۷Sadik Hadzovic

A post shared by SADIK HADZOVIC (@sadikhadzovic) on

۸Shaun Standrige

۹Simeon Panda

A post shared by Simeon Panda® (@simeonpanda) on

۱۰Ulisses Jr

A post shared by Ulissesworld (@ulissesworld) on

۱۱مهدی شرافت

۱۲محمد کاشانکی

۱۳Phil Heath

A post shared by Phil Heath (@philheath) on

۱۴Kai Greene

A post shared by Kai Greene (@kaigreene) on

۱۵آرش رهبر

۱۶Artemus Dolgin

A post shared by Artemus Dolgin (@artemusdolgin) on

۱۷Max Philisaire

۱۸Steve Cook

A post shared by Steve Cook (@stevecook) on

۱۹Joey Swoll

A post shared by Joey Swoll (@joeyswoll) on

۲۰بنیامین جهرمی

→ مطلب قبلی

اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 91

20-bodybuilder-instagrams-vol-93

مطلب بعدی ←

اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 93

در مورد پدرام آریانپور

دیدگاه شما درباره ی این مطلب چیست؟