یک قدم جلوتر از گذشته خود با محاسبه‌گرهای فیتنس پرو ورود به محاسبه‌گر

اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 88

فعالیت کانال تلگرام فیتنس پرو مجددا شروع شد...

در هفته‌ای که گذشت تلگرام رفع فیلتر شد و فعالیت کانال تلگرام فیتنس پرو مجددا شروع شد و برای اطلاع از آخرین و جدیدترین مطالب بدنسازی کانال تلگرام فیتنس پرو را دنبال کنید.
۳ پست برتر هفته به ترتیب به سرگی کنستانس، محمد کاشانکی و پیمان و لیلا رجبی پرافتخارترین ورزشکار زن تاریخ دوومیدانی ایران در حال انجام حرکت لانگ با همسرش پیمان رجبی قهرمان سابق ماده ۲۰۰ متر دوومیدانی است، تعلق دارد.
این شما و ۲۰ پست منتخب هفته که بدنسازان در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته اند.

۱Sergi Constance

۲محمد کاشانکی

۳پیمان رجبی

۴هادی چوپان

A post shared by Hadi Choopan (@hadi_choopan) on

۵آرش رهبر

۶Sadik Hadzovic

A post shared by SADIK HADZOVIC (@sadikhadzovic) on

۷Tom Coleman

۸Tavi Castro

A post shared by TΛVI (@tavicastro) on

۹Flex Lewis

A post shared by Flex Lewis™ (@flex_lewis) on

۱۰Artemus Dolgin

A post shared by Artemus Dolgin (@artemusdolgin) on

۱۱William Bonac

۱۲جعفر غفار نژاد

۱۳Ulisses Jr

A post shared by Ulissesworld (@ulissesworld) on

۱۴Kai Greene

A post shared by Kai Greene (@kaigreene) on

۱۵Simeon Panda

A post shared by Simeon Panda® (@simeonpanda) on

۱۶Jeremy Buendia

۱۷مهدی شرافت

۱۸Zac Smith

۱۹Ross Dickerson

۲۰Joey Swoll

A post shared by Joey Swoll (@joeyswoll) on

→ مطلب قبلی

اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 87

مطلب بعدی ←

اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 89

در مورد پدرام آریانپور

دیدگاه شما درباره ی این مطلب چیست؟

عضو کانال تلگرام فیتنس پرو شوید. کلیک کن!