اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 88

فعالیت کانال تلگرام فیتنس پرو مجددا شروع شد...

در هفته‌ای که گذشت تلگرام رفع فیلتر شد و فعالیت کانال تلگرام فیتنس پرو مجددا شروع شد و برای اطلاع از آخرین و جدیدترین مطالب بدنسازی کانال تلگرام فیتنس پرو را دنبال کنید.
۳ پست برتر هفته به ترتیب به سرگی کنستانس، محمد کاشانکی و پیمان و لیلا رجبی پرافتخارترین ورزشکار زن تاریخ دوومیدانی ایران در حال انجام حرکت لانگ با همسرش پیمان رجبی قهرمان سابق ماده ۲۰۰ متر دوومیدانی است، تعلق دارد.
این شما و ۲۰ پست منتخب هفته که بدنسازان در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته اند.

۱Sergi Constance

A post shared by Sergi Constance (@sergiconstance) on

۲محمد کاشانکی

A post shared by MENS PHYSIQUE IFBB PRO (@mohammadkashanaki_ifbbpro) on

۳پیمان رجبی

A post shared by ⠀⠀ ⠀⠀ ⠀⠀⠀Peyman Rajabi (@peymanrajabii) on

۴هادی چوپان

A post shared by Hadi Choopan (@hadi_choopan) on

۵آرش رهبر

A post shared by IFBBPROArashRahbar (@arash_rahbar) on

۶Sadik Hadzovic

A post shared by SADIK HADZOVIC (@sadikhadzovic) on

۷Tom Coleman

A post shared by Tom Coleman 🇬🇧 (@tomocoleman) on

۸Tavi Castro

A post shared by TΛVI (@tavicastro) on

۹Flex Lewis

A post shared by Flex Lewis™ (@flex_lewis) on

۱۰Artemus Dolgin

A post shared by Artemus Dolgin (@artemusdolgin) on

۱۱William Bonac

A post shared by IFBB William The Conqueror (@william_bonac) on

۱۲جعفر غفار نژاد

A post shared by Jafar Ghafarnezhad (@ifbbpro.jafarghafarnezhad) on

۱۳Ulisses Jr

A post shared by Ulissesworld (@ulissesworld) on

۱۴Kai Greene

A post shared by Kai Greene (@kaigreene) on

۱۵Simeon Panda

A post shared by Simeon Panda® (@simeonpanda) on

۱۶Jeremy Buendia

A post shared by 4x Mr. Olympia Physique Champ (@jeremy_buendia) on

۱۷مهدی شرافت

A post shared by Men’s Physique (@mehdisherafat_ifbbpro) on

۱۸Zac Smith

A post shared by 🌎THE ONLINE TRAINER🌏 (@zacsmithfitness) on

۱۹Ross Dickerson

A post shared by 🎥YouTube | Dickerson Ross (@dickersonross) on

۲۰Joey Swoll

A post shared by Joey Swoll (@joeyswoll) on

محاسبه‌گر