اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 87

محمد زیادی پس از دو سال دوری در رقابت NPC کشور تونس نفر اول فیزیک کلاسیک شد

در هفته‌ای که گذشت محمد زیادی پس از دوسال دوری در رقابت‌های NPC کشور تونس شرکت کرد که نفر اول و اورال در رشته فیزیک کلاسیک شد. همچنین هفته گذشته اعلام شد جعفر غفارنژاد نماینده ایران در مسابقات آرنولد کلاسیک استرالیا در دسته وزن آزاد خواهد بود.
رقبای او بزرگان این رشته مثل ویلیام بوناک و سدریک مک میلان هستند.
برای اطلاع از آخرین و جدیدترین مطالب بدنسازی کانال تلگرام فیتنس پرو را دنبال کنید.
۳ پست برتر هفته به ترتیب به سرگی کنستانس، محمد کاشانکی و راس دیکرسون تعلق دارد.
این شما و ۲۰ پست منتخب هفته که بدنسازان در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته اند.

۱Sergi Constance

A post shared by Sergi Constance (@sergiconstance) on

۲محمد کاشانکی

A post shared by MENS PHYSIQUE IFBB PRO (@mohammadkashanaki_ifbbpro) on

۳Ross Dickerson

A post shared by 🎥YouTube | Dickerson Ross (@dickersonross) on

۴Sadik Hadzovic

A post shared by SADIK HADZOVIC (@sadikhadzovic) on

۵آرش رهبر

A post shared by IFBBPROArashRahbar (@arash_rahbar) on

۶Tavi Castro

A post shared by TΛVI (@tavicastro) on

۷Artemus Dolgin

A post shared by Artemus Dolgin (@artemusdolgin) on

۸Ulisses Jr

A post shared by Ulissesworld (@ulissesworld) on

۹Shaun Standrige

A post shared by 📧WyckedShaun@gmail.com (@wycked_shaun) on

۱۰Jeff Seid

A post shared by Jeff Seid (@jeff_seid) on

۱۱جعفر غفارنژاد

A post shared by Jafar Ghafarnezhad (@ifbbpro.jafarghafarnezhad) on

۱۲Simeon Panda

A post shared by Simeon Panda® (@simeonpanda) on

۱۳Tom Coleman

A post shared by Tom Coleman 🇬🇧 (@tomocoleman) on

۱۴مهدی شرافت

A post shared by Men's Physique (@mehdisherafat_ifbbpro) on

۱۵Jeremy Potvin

A post shared by IFBB PRO Jeremy Potvin (@jeremypotvin_) on

۱۶Phill Heath

A post shared by Phil Heath (@philheath) on

۱۷Max Philisaire

A post shared by M Δ X | PHILISAIRE (@maxthebody) on

۱۸Dennis Wolf

A post shared by Dennis Wolf (@dennisbigbadwolf) on

۱۹Joey Swoll

A post shared by Joey Swoll (@joeyswoll) on

۲۰Jeremy Buendia

A post shared by 4x Mr. Olympia Physique Champ (@jeremy_buendia) on

محاسبه‌گر