اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 80

بدنسازان و ورزشکاران کشور به کمک زلزله زدگان کرمانشاه...

در هفته‌ای که گذشت زلزله کرمانشاه جان تعدادی از هموطنان عزیزمان را گرفت و خانه عده‌ای زیادی را نابود کرد با کمک‌های فوری تمامی غیور مردان از جمله بدنسازان و ورزشکاران خوب کشورمون در داخل و خارج از ایران سریعا شرایط اولیه زندگی برای این عزیزان تا حد امکان محیا شده است.
سرگی کنستانس و ریگان گریم به تیم اکسیژن کویت پیوستند و در این کشور تمرینات خود را شروع کرده‌اند. برای المپیای سال آینده به احتمال زیاد سرگی در دسته فیزیک کلاسیک شرکت خواهد کرد.
استیو کوک این هفته تقریبا خبرساز شده اون مجددا زیر نظر نیل یودا هیل خالق سیستم تمرین Y3T تمرین خواهد کرد و هدف او مسابقات سال ۲۰۱۸ است. همچنین او در نقشی کوتاه در فیلم Bigger که هفته پیش هم اعلام کردیم آرش رهبر و کالم ون موگر نقش‌های اصلی را دارند، حضور خواهد داشت.
برای اطلاع از آخرین و جدیدترین مطالب بدنسازی کانال تلگرام فیتنس پرو را دنبال کنید.
۳ پست برتر هفته به ترتیب به فلکس لویز که ۲ روز پیش یعنی ۱۵ نوامبر تولدش بود، جرمی بوندیا و فیل هیث تعلق دارد.
این شما و ۲۰ پست منتخب هفته که بدنسازان در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته اند.

۱Flex Lewis

A post shared by Flex Lewis™ (@flex_lewis) on

۲Jeremy Buendia

A post shared by 4x Mr. Olympia Physique Champ (@jeremy_buendia) on

۳Phil Heath

A post shared by Phil Heath (@philheath) on

۴Tom Coleman

A post shared by Tom Coleman (@tomocoleman) on

۵آریا صفایی

A post shared by Arya Saffaie IFBB Pro Olympian (@arya_saffaie) on

۶محمد کاشانکی

A post shared by MENS PHYSIQUE IFBB PRO (@mohammadkashanaki_ifbbpro) on

۷Sergi Constance

A post shared by Sergi Constance (@sergiconstance) on

۸Sadik Hadzovic

A post shared by SADIK HADZOVIC (@sadikhadzovic) on

۹Gerardo Gabriel

A post shared by Gerardo Gabriel (@gerardo_gabriel) on

۱۰Devin Physique

A post shared by Youtube | Devin Physique (@devinphysique) on

۱۱Kai Greene

A post shared by Kai Greene (@kaigreene) on

۱۲پیمان رجبی

A post shared by Peyman Rajabi🇮🇷 (@peymanrajabii) on

۱۳مهدی شرافت

A post shared by Men's Physique (@mehdisherafat_ifbbpro) on

۱۴سپهر حاجی قربانی

A post shared by TEAM ON (@sepehrhajighorbani2015) on

۱۵Calum Von Moger

A post shared by CALUM VON MOGER 🇦🇺 (@calumvonmoger) on

۱۶Steve Cook

A post shared by Steve Cook (@stevecook) on

۱۷آرش رهبر

A post shared by IFBBPROArashRahbar (@arash_rahbar) on

۱۸Max Philisaire

A post shared by M Δ X | PHILISAIRE (@maxthebody) on

۱۹Jay Cutler

A post shared by Jay Cutler (@jaycutler) on

۲۰Joey Swoll

A post shared by Joey Swoll (@joeyswoll) on

محاسبه‌گر