یک قدم جلوتر از گذشته خود با محاسبه‌گرهای فیتنس پرو ورود به محاسبه‌گر

اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 80

بدنسازان و ورزشکاران کشور به کمک زلزله زدگان کرمانشاه...

در هفته‌ای که گذشت زلزله کرمانشاه جان تعدادی از هموطنان عزیزمان را گرفت و خانه عده‌ای زیادی را نابود کرد با کمک‌های فوری تمامی غیور مردان از جمله بدنسازان و ورزشکاران خوب کشورمون در داخل و خارج از ایران سریعا شرایط اولیه زندگی برای این عزیزان تا حد امکان محیا شده است.
سرگی کنستانس و ریگان گریم به تیم اکسیژن کویت پیوستند و در این کشور تمرینات خود را شروع کرده‌اند. برای المپیای سال آینده به احتمال زیاد سرگی در دسته فیزیک کلاسیک شرکت خواهد کرد.
استیو کوک این هفته تقریبا خبرساز شده اون مجددا زیر نظر نیل یودا هیل خالق سیستم تمرین Y3T تمرین خواهد کرد و هدف او مسابقات سال ۲۰۱۸ است. همچنین او در نقشی کوتاه در فیلم Bigger که هفته پیش هم اعلام کردیم آرش رهبر و کالم ون موگر نقش‌های اصلی را دارند، حضور خواهد داشت.
برای اطلاع از آخرین و جدیدترین مطالب بدنسازی کانال تلگرام فیتنس پرو را دنبال کنید.
۳ پست برتر هفته به ترتیب به فلکس لویز که ۲ روز پیش یعنی ۱۵ نوامبر تولدش بود، جرمی بوندیا و فیل هیث تعلق دارد.
این شما و ۲۰ پست منتخب هفته که بدنسازان در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته اند.

۱Flex Lewis

A post shared by Flex Lewis™ (@flex_lewis) on

۲Jeremy Buendia

۳Phil Heath

A post shared by Phil Heath (@philheath) on

۴Tom Coleman

A post shared by Tom Coleman (@tomocoleman) on

۵آریا صفایی

۶محمد کاشانکی

۷Sergi Constance

۸Sadik Hadzovic

A post shared by SADIK HADZOVIC (@sadikhadzovic) on

۹Gerardo Gabriel

۱۰Devin Physique

۱۱Kai Greene

A post shared by Kai Greene (@kaigreene) on

۱۲پیمان رجبی

۱۳مهدی شرافت

۱۴سپهر حاجی قربانی

۱۵Calum Von Moger

۱۶Steve Cook

A post shared by Steve Cook (@stevecook) on

۱۷آرش رهبر

۱۸Max Philisaire

۱۹Jay Cutler

A post shared by Jay Cutler (@jaycutler) on

۲۰Joey Swoll

A post shared by Joey Swoll (@joeyswoll) on

→ مطلب قبلی

اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 79

مطلب بعدی ←

اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 81

در مورد پوریا آریانپور

از بچگی علاقه زیادی به ورزش داشتم و همین علاقه موجب شد از 4 سالگی برم و ژیمناستیک یاد بگیرم، هرچی بزرگتر شدم علاقه مندیم به ورزش های دیگه بیشتر شد و به بسکتبال و فوتبال و کوه نوردی علاقه مند شدم از 3 سال پیش بدنسازی رو شروع کردم و 2 سال رو صرف بدنسازی حرفه ای کردم.

دیدگاه شما درباره ی این مطلب چیست؟

عضو کانال تلگرام فیتنس پرو شوید. کلیک کن!