اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 75

جام الماس به اتمام رسید و انتظارها برای شروع المپیا آماتوری هند میباشد...

در هفته‌ای که گذشت جام الماس تهران که به ۶ نفر از اورال های هر دسته پرو الیت کارت از طرف ifbb اهدا شد که به این عزیزان مخصوصا آقای داوود تقوی تبریک میگوییم.
در هفته پیش رو مسابقات آماتوری المپیا هند برگزار خواهد شد که تیم ملی جمهوری اسلامی ایران در این مسابقات شرکت خواهد کرد و برای تمامی عزیزان حاضر آرزوی موفقیت میکنیم.
برای اطلاع از آخرین و جدیدترین مطالب بدنسازی کانال تلگرام فیتنس پرو را دنبال کنید.
۳ پست برتر هفته به ترتیب به جرمی بوندیا، کریس بام‌ستد و آریا صفایی تعلق دارد.
این شما و ۲۰ پست منتخب هفته که بدنسازان در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته اند.

۱Jeremy Buendia

A post shared by 4x Mr. Olympia Physique Champ (@jeremy_buendia) on

۲Chris Bumstead

A post shared by Chris Bumstead (@cbum_) on

۳آریا صفایی

A post shared by Arya Saffaie IFBB Pro Olympian (@arya_saffaie) on

۴سپهر حاجی قربانی

A post shared by TEAM ON 💪 (@sepehrhajighorbani2015) on

۵پیمان رجبی

A post shared by Peyman Rajabi🇮🇷 (@peymanrajabii) on

۶Ulisses Jr

A post shared by Ulissesworld (@ulissesworld) on

۷آرش رهبر

A post shared by IFBBPROArashRahbar (@arash_rahbar) on

۸Tom Coleman

A post shared by Tom Coleman (@tomocoleman) on

۹Ross Dickerson

A post shared by 🎥YouTube | Dickerson Ross (@dickersonross) on

۱۰هادی چوپان

A post shared by hadi choopan (@hadichoopan2) on

۱۱Sergi Constance

A post shared by Sergi Constance (@sergiconstance) on

۱۲Sadik Hadzovic

A post shared by SADIK HADZOVIC (@sadikhadzovic) on

۱۳محمد کاشانکی

A post shared by MENS PHYSIQUE IFBB PRO (@mohammadkashanaki_ifbbpro) on

۱۴مهدی شرافت

A post shared by Men's Physique (@mehdisherafat_ifbbpro) on

۱۵Simeon Panda

A post shared by Simeon Panda® (@simeonpanda) on

۱۶Kai Greene

A post shared by Kai Greene (@kaigreene) on

۱۷Max Philisaire

A post shared by M Δ X | PHILISAIRE (@maxthebody) on

۱۸Steve Cook

A post shared by Steve Cook (@stevecook) on

۱۹Jeff Seid

A post shared by Jeff Seid (@jeff_seid) on

۲۰Joey Swoll

A post shared by Joey Swoll (@joeyswoll) on

منبع: فیتنس پرو