اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 71

در هفته‌ای که گذشت نمایشگاه اسپورتکس واقع در مصلی امام خمینی تهران برگزار شد و در این نمایشگاه از تولید کنندگان و واردکنندگان تجیهزات ورزشی و همچنین تولیدکنندگان و نمایندگان مکمل‌های بدنسازی حضور داشته و چهرهای سرشانس دنیای بدنسازی مانند محمد کاشانکی، بنیامین جهرمی، شاهین ذوالفقاری، پیمان رجبی و… در این نمایشگاه حضور داشتند.
متاسفانه هادی چوپان امروز در صفحه اینستاگرام خود خبر عدم دریافت ویزای خود را منتشر کرد و امسال او در دسته ۲۱۲ پوند حضور نخواهد داشت.
تا بزرگترین رویداد سالانه تناسب اندام یعنی المپیا ۵ روز باقیمانده و تمام بدنسازان حاضر در این رقابت‌در اینستاگرام خودشون روزانه از تمرین، تغذیه، ریکاوری که انجام میدهند عکس، ویدئو، استوری و لایو میگذارند تا طرفدارانشان با پروسه آماده سازی آنها آشنا شوند، پوشش کامل خبری المپیا امسال که ۲۳ الی ۲۶ شهریور ماه برگزار میشود را در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام فیتنس پرو دنبال کنید.
۳ پست برتر هفته به ترتیب به جرمی بوندیا سرگی کنستانس و آرش رهبر تعلق دارد.
این شما و ۲۰ پست منتخب هفته که بدنسازان در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته اند.

۱Jeremy Buendia

A post shared by 3x Mr. Olympia Physique Champ (@jeremy_buendia) on

۲Sergi Constance

A post shared by Sergi Constance (@sergiconstance) on

۳آرش رهبر

A post shared by IFBBPROArashRahbar (@arash_rahbar) on

۴Sadik Hadzovic

A post shared by SADIK HADZOVIC (@sadikhadzovic) on

۵Danny Hester

A post shared by Mr. Olympia Danny T. Hester (@dannyhester) on

۶Flex Lewis

A post shared by Flex Lewis™ (@flex_lewis) on

۷احمد اشکانانی

A post shared by IFBB PRO AHMAD ASHKANANI 🇰🇼 (@ahmd_ashkanani) on

۸آریا صفایی

A post shared by Arya Saffaie IFBB Pro Olympian (@arya_saffaie) on

۹Tom Coleman

A post shared by Tom Coleman (@tomocoleman) on

۱۰Ross Dickerson

A post shared by 🎥YouTube | Dickerson Ross (@dickersonross) on

۱۱Shaun Standridge

A post shared by 📧WyckedShaun@gmail.com (@wycked_shaun) on

۱۲مهدی شرافت

A post shared by Men's Physique (@mehdisherafat_ifbbpro) on

۱۳محمد کاشانکی

A post shared by MENS PHYSIQUE IFBB PRO (@mohammadkashanaki_ifbbpro) on

۱۴سپهر حاجی قربانی

A post shared by TEAM ON 💪 (@sepehrhajighorbani2015) on

۱۵Jeremy Potvin

A post shared by IFBB PRO Jeremy Potvin (@jeremypotvin_) on

۱۶Joey Swoll

A post shared by Joey Swoll (@joeyswoll) on

۱۷Max Philisaire

A post shared by M Δ X | PHILISAIRE (@maxthebody) on

۱۸Kai Greene

A post shared by Kai Greene (@kaigreene) on

۱۹Ryan Terry

A post shared by Ryan Terry (@ryanjterry) on

۲۰بنیامین جهرمی

A post shared by Benyamin Jahromi (@benyaminjahromi) on

محاسبه‌گر