اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 70

ابتدای هفته‌ای که گذشت اینستاگرام بدنسازان درگیر مسابقه بوکس کانر مک گرگور قهرمان یو.اف.سی و فلوید می‌در بوکسور معروف بود و برنده این بازی فلوید می‌ورد بود که ویدئو این مسابقه در کانال تلگرام فیتنس پرو قرار داده شده و میتوانید بر روی این متن کلیک و دانلود کنید.
تا بزرگترین رویداد سالانه تناسب اندام یعنی المپیا ۱۳ روز باقیمانده و تمام بدنسازان حاضر در این رقابت‌در اینستاگرام خودشون روزانه از تمرین، تغذیه، ریکاوری که انجام میدهند عکس، ویدئو، استوری و لایو میگذارند تا طرفدارانشان با پروسه آماده سازی آنها آشنا شوند، پوشش کامل خبری المپیا امسال که ۲۳ الی ۲۶ شهریور ماه برگزار میشود را در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام فیتنس پرو دنبال کنید.
۳ پست برتر هفته به ترتیب به سرگی کنستانس، جرمی بوندیا و ریان ترری تعلق دارد.
این شما و ۲۰ پست منتخب هفته که بدنسازان در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته اند.

۱Sergi Constance

A post shared by Sergi Constance (@sergiconstance) on

۲Jeremy Buendia

A post shared by 3x Mr. Olympia Physique Champ (@jeremy_buendia) on

۳Ryan Terry

A post shared by Ryan Terry (@ryanjterry) on

۴آرش رهبر

A post shared by IFBBPROArashRahbar (@arash_rahbar) on

۵Sadik Hadzovic

A post shared by SADIK HADZOVIC (@sadikhadzovic) on

۶آریا صفایی

A post shared by Arya Saffaie IFBB Pro Olympian (@arya_saffaie) on

۷Tom Coleman

A post shared by Tom Coleman 🇬🇧 (@tomocoleman) on

۸Shaun Standridge

A post shared by 📧WyckedShaun@gmail.com (@wycked_shaun) on

۹Ulisses Jr

A post shared by Ulissesworld (@ulissesworld) on

۱۰مهدی شرافت

A post shared by Men’s Physique (@mehdisherafat_ifbbpro) on

۱۱Flex Lewis

A post shared by Flex Lewis™ (@flex_lewis) on

۱۲احمد اشکانانی

A post shared by IFBB PRO AHMAD ASHKANANI 🇰🇼 (@ahmd_ashkanani) on

۱۳Roelly Winklaar

A post shared by TeamWinklaar (@roellywinklaar) on

۱۴Phill Heath

A post shared by Phil Heath (@philheath) on

۱۵Kai Greene

A post shared by Kai Greene (@kaigreene) on

۱۶Danny Hester

A post shared by Mr. Olympia Danny T. Hester (@dannyhester) on

۱۷Jeremy Potvin

A post shared by IFBB PRO Jeremy Potvin (@jeremypotvin_) on

۱۸Max Philisaire

A post shared by M Δ X | PHILISAIRE (@maxthebody) on

۱۹محمد کاشانکی

A post shared by MENS PHYSIQUE IFBB PRO (@mohammadkashanaki_ifbbpro) on

۲۰Joey Swoll

A post shared by Joey Swoll (@joeyswoll) on

محاسبه‌گر