اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 68

در هفته‌ای که گذشت اینستاگرام پر از خبر بود، از بیگ رامی با عکس جدیدی که بدون هیچ گونه فیلتر و ادیت منتشر کرد گرفته تا فیل هیث که در اورلاندو کاپ ایالت کلورادو فیگور افتخاری گرفت از تمرین همزمان آرش رهبر و سدیک هدزویچ در پاورهاوس جیم زیرنظر جیم منیون و استیو واینبرگر و اقامت سرگی کنستانس در کالیفرنیا برای آماده سازی المپیا و خبر به کما رفتن ریچ پیانا سوپر استار قسمت دوم فیلم نسل آهن که در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام فیتنس پرو منتشر شدند.
۳ پست برتر هفته به ترتیب به تام کلمن، فیگور جرمی بوندیا ۴۱ روز پیش از المپیا و سرگی کنستانس که در تعقیب جرمی بوندیاست تعلق دارد.
این شما و ۲۰ پست منتخب هفته که بدنسازان در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته اند.

۱Tom Coleman

A post shared by Tom Coleman 🇬🇧 (@tomocoleman) on

۲Jeremy Buendia

A post shared by 3x Mr. Olympia Physique Champ (@jeremy_buendia) on

۳Sergi Constance

A post shared by Sergi Constance (@sergiconstance) on

۴Ryan Terry

A post shared by Ryan Terry (@ryanjterry) on

۵Sadik Hadzovic

A post shared by SADIK HADZOVIC (@sadikhadzovic) on

۶Big Ramy

A post shared by B͟͟I͟͟G͟͟ R͟͟A͟͟M͟͟Y͟͟ (@big_ramy) on

۷Phil Heath

A post shared by Phil Heath (@philheath) on

۸آرش رهبر

A post shared by IFBBPROArashRahbar (@arash_rahbar) on

۹آریا صفایی

A post shared by Arya Saffaie IFBB Pro Olympian (@arya_saffaie) on

۱۰Flex Lewis

A post shared by Flex Lewis™ (@flex_lewis) on

۱۱Ross Dickerson

A post shared by 🎥YouTube | Dickerson Ross (@dickersonross) on

۱۲Jeremy Potvin

A post shared by IFBB PRO Jeremy Potvin (@jeremypotvin_) on

۱۳اکبر سرباز

A post shared by اکبر سرباز (@akbar__sarbaz) on

۱۴محمد کاشانکی

A post shared by MENS PHYSIQUE IFBB PRO (@mohammadkashanaki_ifbbpro) on

۱۵سپهر حاجی قربانی

A post shared by optimum nutrition athlete (@sepehrhajighorbani2015) on

۱۶شاهین ذوالفقاری

A post shared by Shahin Zolfaghari (@shahinzolfaghari.officialpage) on

۱۷Steve Cook

A post shared by Steve Cook (@stevecook) on

۱۸Calum Von Moger

A post shared by CALUM VON MOGER 🇦🇺 (@calumvonmoger) on

۱۹Shaun Standridge

A post shared by 📧WyckedShaun@gmail.com (@wycked_shaun) on

۲۰Joey Swoll

A post shared by Joey Swoll (@joeyswoll) on

محاسبه‌گر